Bluetooth USB dongle önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba. Bbluetooth 5.0 destekleyen Taotronics 53 Pro cihazımı Windows 11'de iyi bir şekilde kullanmak için Bluetooth adaptör arıyorum. Aklımda bir bütçe yok. Gecikmeyi en az yaşatacak bir Bluetooth 5.0 ürün olsa yeterli.

18.04.2021 tarihinde aldım. Linux'da bile sürücüsünü yükleyip çalıştırabildim. Kopma vs. sorun yaşatmadı. Haylou GT-1, Galaxy Buds+, Galaxy Buds Live ve Desibel K550 ile sorunsuz kullandım. Hala bu ürünü kullanıyorum. Tavsiye ederim.

UGREEN'in birkaç ürününü almıştım. Genel olarak ucuz ürünler için kaliteli bir marka. Aldığım ürünleri beni memnun etmişti. Ona da yönelebilirsiniz.

Son düzenleme:
18.04.2021 tarihinde aldım. Linux'da bile sürücüsünü yükleyip çalıştırabildim. Kopma vs. sorun yaşatmadı. Haylou GT-1, Galaxy Buds+, Galaxy Buds Live ve Desibel K550 ile sorunsuz kullandım. Hala bu ürünü kullanıyorum. Tavsiye ederim.

UGREEN'in birkaç ürününü almıştım. Genel olarak ucuz ürünler için kaliteli bir marka. Aldığım ürünleri beni memnun etmişti. Ona da yönelebilirsiniz.
Hocam şu nasıl?

Yanında birkaç ürün daha alınca (44 TL'lik ürünler)Paycell + Amazon kampanyasıyla 120 TL'ye geliyor.

Geri
Yukarı