Blum coinler 15 milyondan 15 bine düştü

İhsaneren46

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 15 milyon blum coinim vardı. Fakat bir anda 15 bine düştü ve arkadaşlarımda da aynı durum yaşanmış ne yapmamız gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-06-22-00-18-55-08.jpg
    Screenshot_2024-06-22-00-18-55-08.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 139
Normalde de 15 bin puanınız vardı o sondaki "." noktadan sonrası "1" puanın içinde ki sayılar. Tam 1 puan değil 0.500 yani "yarım" puan anlamını taşıyor.
Telegram'da da çok soran oluyordu proje sahipleri kafa karışıklılığını ve sayıların fazlalılığını ortadan kaldırmak için güncellemişler.
Böylesi daha iyi oldu 👍

Hocam konudan alakasız ama bu ne işe yarıyor çok görmeye başladım aydınlatabilir misiniz beni.

Telegram AirDrop'ları, puan kasıyorsunuz proje sahipleri size kazandığınız puanlar üzerinden piyasaya sürecekleri coinden eşit pay olacak şekilde herkese dağıtıyor.
Kısacası para kazanıyorsunuz.

Tabii her proje kesin olarak para kazandırmıyor kimisi hiç vermez veya çok az kazandırır. Ben her potansiyel olabilecek airdorop projelerine katılıyorum. Genellikle mining tarzı olan AirDrop'lara katılıyorum ama Blum'un arkası sağlam Binance sahip çıkıyor. Şu an en popüler ve en çok kazanç sağlayabilecek AirDrop blum projesi.

Son düzenleme:
Normalde de 15 bin puanınız vardı o sondaki "." noktadan sonrası "1" puanın içinde ki sayılar. Tam 1 puan değil 0.500 yani "yarım" puan anlamını taşıyor.
Telegram'da da çok soran oluyordu proje sahipleri kafa karışıklılığını ve sayıların fazlalılığını ortadan kaldırmak için güncellemişler.
Böylesi daha iyi oldu 👍

Telegram AirDrop'ları, puan kasıyorsunuz proje sahipleri size kazandığınız puanlar üzerinden piyasaya sürecekleri coinden eşit pay olacak şekilde herkese dağıtıyor.
Kısacası para kazanıyorsunuz.

Tabii her proje kesin olarak para kazandırmıyor kimisi hiç vermez veya çok az kazandırır. Ben her potansiyel olabilecek airdorop projelerine katılıyorum. Genellikle mining tarzı olan AirDrop'lara katılıyorum ama Blum'un arkası sağlam Binance sahip çıkıyor, şu an en popüler ve en çok kazanç sağlayabilecek AirDrop blum projesi.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı