BluTV alınır mı?

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam sıfır bir - Behzat ç. - Last of Us falan izlemek için BluTV almak istiyorum bunlar harici güzel içerikler var mıdır? Ona göre alacağım. Bir de Hepsiburada Premium ile 1 TL'ye geliyor diyenler vardı, hala geçerliyse atabilir misiniz kampanya linkini?

Son dönemlerde BluTV bir hayli gelişmiş. Yaklaşık 4 yıldır ara ara BluTV kullanıyorum. Ve bu yıl içeriklerin daha da zenginleştiğini söylebilirim. Ama halen Türkçe dublaj sıkıntısı var.

Bilgim yanlış olabilir, tam emin değilim de Hepsiburada Premium üyesi olursan yanında BluTV veriyor olması lazım. Hepsiburada Premium üyesi olabilirsiniz ve BluTV alınır.

Son dönemlerde BluTV bir hayli gelişmiş. Yaklaşık 4 yıldır ara ara BluTV kullanıyorum. Ve bu yıl içeriklerin daha da zenginleştiğini söylebilirim. Ama halen Türkçe dublaj sıkıntısı var.

Arkadaşlar ben aldım 1 TL'ye Premium BluTV kodu oluştur dedi şimdi onu gireceğim de şey soracağım her ay yeni kod oluşturup mu gireceğim?

Hocam hesap açtım kupon gir diyorum girince aktif blutv üyeliği olanlar bu kampanyadan yararlanamaz diyor 7 günlük ücretsiz denemeden dolayı mı böyle oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı