BluTV ve Discovery+

slmysf

Centipat
Daha fazla  
Discovery+ BluTV üzerinden yayın yapıyor. Benimde uzun zamandır izlemek istediğim ama Türkiye'de seyir kaynağı bulamadığım Total Drama Island isminde bir seri var. Acaba Discovery+ içeriklerinin "tamamı" bulunuyor mu? Yoksa belirli bir kısmı mı?

Ayrıca o şekilde de olmazsa seriyi Netflix üzerinden izlemek istiyorum. Seri aslında Netflixte bulunmakta ancak Netflix TR'de yalnızca 2 sezonu var. Yani Netflixden izlemek istiyorum ama TR üzerinde bulunmuyor. Üyeliğim var. Acaba bu serinin diper sezonlarını izlemenin bir yolu var mı?

Son düzenleme:
Discovery+'nin telifleri şuan HBO'da diye biliyorum. HBO'da Blutv ile ortak fakat tüm içerikler mevcut değil.

Netflix için de VPN kullanılıyor diye biliyorum ama yasaklanma ihtimaliniz hakkında bir bilgim yok.

Maalesef Türkiye üzerinde sizin dediğiniz gibi Netflix haricinde izlenmiyor fakat onda da sezonlar eksik. Tek seçeneğiniz korsan. Tabi forum kuralları gereğince önermiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek çarenin korsan olduğu durumlarda bile korsana erişimin olmaması bu ülkenin bu çeşit içerik türlerinin dağıtımını ve bununla ilgilenen sektörün ne kadar kötü durumda olduğunun bir örneği maalesef. Üzücü. Neyse ben bi 5 yıl konuşmayayım.

Geri
Yukarı