BM-800 alınır mı?

Alacaksan gelince bir ses kalitesine vs. bakarsın, stok hali senin için yeterliyse kullanabilirsin.

Voicemeter Banana ile mikrofonun ayarlarıyla oynananabilir, kurulumunu Youtube'da bulabilirsin. Ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım tabii.
Yarın veya pazartesi mikrofon gelicek. İnternetten baktığımda, pek de iyi değildi stok hali. Bir kaç kişi ayar çekip atmış, onlarda çok daha iyiydi. OBS ile filtre atmışlar. Geldiğinde tekrar yazarım size ama bu konu üzerinden mi yardımcı olursunuz, yeni konu mu açayım? Yoksa özelden falan mı yardımcı olursunuz? Sizin için hangisi olursa farketmez.

Buradan yazabilirsin.

OBS ile ayar yapmayı pek bilmiyorum açıkçası, yaptıkları ayarları da deneyebilirsin.

Buradan yazabilirsin.

OBS ile ayar yapmayı pek bilmiyorum açıkçası, yaptıkları ayarları da deneyebilirsin.

Hocam merhaba.

İlginç bir şekilde kargom, bu sabah geldi. Kulaklıktan şu anlık memnunum. Gayet temiz ve güzel veriyor sesimi ancak dip sesimi, Discord'dan gürültü azaltma modunu açmadan nasıl ortadan kaldırabilirim?

Önerdiğiniz Voicemeter Bananayı kurdum ancak dip ses ile alakalı bir ayar göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam merhaba.

İlginç bir şekilde kargom, bu sabah geldi. Kulaklıktan şu anlık memnunum. Gayet temiz ve güzel veriyor sesimi ancak dip sesimi, Discord'dan gürültü azaltma modunu açmadan nasıl ortadan kaldırabilirim?

Önerdiğiniz Voicemeter Bananayı kurdum ancak dip ses ile alakalı bir ayar göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Yazıdan anlatmak yerine videoları izleyebilirsin, ben de denerken biraz da olsa yardımcı olmuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dip sesi tamamiyle yok edemezsin büyük ihtimalle, kendin birkaç ayarla oynayarak azaltabilirsin. Bir de kurulumu doğru yaptığına emin ol.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı