BM-800 Mikrofon Arkadan Gelen Ses

EpicUp

Hectopat
Daha fazla  
Beyler Twitch yayını yapıyorum ve arkada sürekli bir hava sesi tarzı birşey var. Sesim kaliteli gidiyor onda sorun yok ama. Ne yapabilirim ?

Bir ses kaydı gönderir misin? Aynı mikrofonu kullanıyorum. Kayıt aygıtı ayarlarının da ekran görüntüsünü bekliyorum. Kullandığın anakart veya harici ses kartı varsa onu da bilelim. +48V harici bir besleyici kullanıyor musun? Bu soruyu da cevapla sana zahmet :)

Bir ses kaydı gönderir misin? Aynı mikrofonu kullanıyorum. Kayıt aygıtı ayarlarının da ekran görüntüsünü bekliyorum. Kullandığın anakart veya harici ses kartı varsa onu da bilelim. +48V harici bir besleyici kullanıyor musun? Bu soruyu da cevapla sana zahmet :)

Oyun kaydı veya ses kaydı alırken arkadan klavye, mouse sesi geliyor mu? Bende almayı planlıyorum bu mikrofonu.

Mikrofonun karakteristiği itibariyle almayacağı bir ses yok; yalnızca ölü bölgede kalan yönleri daha zayıf algılıyor elbette. Klavye ve mouse sesini çok net bir biçimde alacağından emin olabilirsin kısacası.
Hele ki benim gibi mekanik klavye alıyorsan, bariz biçimde sesi alacaktır.

Mikrofonun karakteristiği itibariyle almayacağı bir ses yok; yalnızca ölü bölgede kalan yönleri daha zayıf algılıyor elbette. Klavye ve mouse sesini çok net bir biçimde alacağından emin olabilirsin kısacası.
Hele ki benim gibi mekanik klavye alıyorsan, bariz biçimde sesi alacaktır.
Yayıncıların veya Youtuber'ların oyunlarından veya videoların da klavye sesi gelmiyor bunun sebebi nedir sence? Benim klavyem g213.

Yayıncıların veya Youtuber'ların oyunlarından veya videoların da klavye sesi gelmiyor bunun sebebi nedir sence? Benim klavyem g213.
Örnek bir video rica edebilir miyim?

Örnek bir video rica edebilir miyim?
Bu arkadaşta şuan bende bulunan mikrofon var bir kaç videosuna baktım klavye sesi gelmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı