BM800 bilgisayarda çalışmıyor

chercy

Femtopat
Daha fazla  
Hocam BM800 mikrofonum var ve çalışmıyor bilgisayarımda. Başka bir telefonda denedim gayet temiz çalışıyor ama PC'ye takınca çalışmıyor. Taktığımda jack girişinin bilgisini de veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Hocam BM800 mikrofonum var ve çalışmıyor bilgisayarımda. Başka bir telefonda denedim gayet temiz çalışıyor ama PC'ye takınca çalışmıyor. Taktığımda jack girişinin bilgisini de veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Ses kartı sürücülerini kontrol edin ve güncelleyin.
Ayrıca mikrofon takınca denetim masasında görüyor mu?

Bilgisayardaki jak girişleri BM-800'ü çalıştırmak için yeterli güçte değil. BM-800 Condenser bir mikrofon yani çalışması için 48 Volt güç gerekiyor. İstediği gücü sağlamanız için de ya Phantom Pover 48V alacaksınız yada USB girişine takılan bir aparat var onunla çalıştıracaksınız. Örneğin ben ikisini de kullanıyorum ve gayet temiz ses alıyor.

Bilgisayardaki jak girişleri BM-800'ü çalıştırmak için yeterli güçte değil. BM-800 Condenser bir mikrofon yani çalışması için 48 Volt güç gerekiyor. İstediği gücü sağlamanız için de ya Phantom Pover 48V alacaksınız ya da USB girişine takılan bir aparat var onunla çalıştıracaksınız. Örneğin ben ikisini de kullanıyorum ve gayet temiz ses alıyor.

Hocam çalışıyordu bugün bir aksilik oldu zaten
Bilgisayardaki jak girişleri BM-800'ü çalıştırmak için yeterli güçte değil. BM-800 condenser bir mikrofon yani çalışması için 48 Volt güç gerekiyor. İstediği gücü sağlamanız için de ya Phantom pover 48v alacaksınız ya da USB girişine takılan bir aparat var onunla çalıştıracaksınız. Örneğin ben ikisini de kullanıyorum ve gayet temiz ses alıyor.

Önerebileceğiniz uygun ve kaliteli ses kartı var mı?

Hocam çalışıyordu bugün bir aksilik oldu zaten.

Bunlardan birini almanız yeterli olacaktır.

Hocam çalışıyordu bugün bir aksilik oldu zaten

Sadece kendi kullandığımı önerebilirim çünkü ben de fazla bilmiyorum. Last Voice'in Phantom Power 48V güç ünitesini alabilirsiniz. Üzerinde ses kartı gibi ayarlar yok direkt tak çalıştır olarak çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı