BM800 mikrofon nasıldır?

OVERLOKÇU

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofon nasıldır internette birkaç inceleme videosu buldum ses güzel geliyordu size de danışmak istedim.

Bende mevcut anakart üzerinden besleme sağlıyorum. Fakat ses sanatçısı değilim, öyle bir deneyimim yok, sadece yayın için veya Discord için gayet temiz yeterli ses veriyor.

Son düzenleme:
Hocam her konuda az da olsa bir fikrim vardır ama mikrofon konusunda hiç bir fikrim yok neyden bahsettiniz açıklar mısınız?
@Yiğit KAMURAY
Hocam mikrofonun ekstra bir 48V güç beslemesi var, bu olmadan dip ses çok fazla oluyor bu mikrofonda. Benim de çok hakim olduğum bir konu değil fakat BM800'ü o kadar çok duydum ki biliyorum artık. Provoice PPU-2 48V Phantom Power Fiyatları ve Özellikleri Bu güç beslemesi ile daha stabil hale geliyor.

Hocam mikrofonun ekstra bir 48V güç beslemesi var, bu olmadan dip ses çok fazla oluyor bu mikrofonda. Benim de çok hakim olduğum bir konu değil fakat BM800'ü o kadar çok duydum ki biliyorum artık. Provoice PPU-2 48V Phantom Power Fiyatları ve Özellikleri Bu güç beslemesi ile daha stabil hale geliyor.
Bilgilendirme için teşekkürler, bu alet alınmazsa alınır bir yanı var mı yoksa gerçekten ses normal bir kulaklık mikrofonuna kıyasla daha mı kötü olur?

Geri
Yukarı