BM800 + Phantom Power fiyatının en iyisi mi?

ArthurDent

Kilopat
Daha fazla  
Forumda Rampage RA-MP65 X-fuse ve DMK7722 gibi alternatifler de gördüm ve bir tık daha uygunlar. Özellikle Rampage şaşırtıcı şekilde iyi duruyor. Phantom Power ile birlikte tam performansında kullanacağım bir BM800, o fiyat aralığı için en iyi mikrofon mudur? Daha iyisi var mı bu aralıkta?

Son düzenleyen: Moderatör:
BM800+Phantom fiyatına göre en iyi tercih olacaktır halihazırda kullanıyorum kalitesi muazzam.
Hocam cızırtı sorunu falan olmuyor değil mi? Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Yanından çıkan usb ses kartı pek kaliteli değilmiş sanırım. Onun da daha kalitelisini almamı önerir misiniz tam performans için?

Hocam cızırtı sorunu falan olmuyor değil mi? Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Yanından çıkan USB ses kartı pek kaliteli değilmiş sanırım. Onun da daha kalitelisini almamı önerir misiniz tam performans için?

Anakartım da eski bir ses yongası olmasına rağmen cızırtı veya dip ses sorunu yaşamadım. Sesi gayet kaliteli alıyor seviyeyi en üst düzeye çıkarmak isterseniz kaliteli bir USB ses kartı alarak kullanabilirsiniz. Ama gerek yok bence yanında gelen dandik ses kartını asla kullanmayın.

Anakartım da eski bir ses yongası olmasına rağmen cızırtı veya dip ses sorunu yaşamadım. Sesi gayet kaliteli alıyor seviyeyi en üst düzeye çıkarmak isterseniz kaliteli bir USB ses kartı alarak kullanabilirsiniz. Ama gerek yok bence yanında gelen dandik ses kartını asla kullanmayın.
Sipariş ettim hocam teşekkürler

Geri
Yukarı