BM800 ses az geliyor

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. MB800'ü satacağım için kutuya kaldırmıştım. Şimdi ise satmaktan vazgeçtiğim için geri kurdum ancak ses çok az geliyor. AGC kapalı ve ses seviyesi %100. kablolar da bağlı. Nasıl çözerim?

Ben nasıl çalıştırıyordum daha önceden? Şu an hiç bir şey anlamadım.
Valla hiç bilmiyorum. Bende BM800 almıştım, ses gelmiyordu. O zaman laptop vardı, bağlayınca ses gelmiyor o kablonun en uç metal kısmına dokununca kaliteli bir ses iletiliyordu. Siz nasıl kullanabildiniz anlamadım.

Valla hiç bilmiyorum. Bende BM800 almıştım, ses gelmiyordu. O zaman laptop vardı, bağlayınca ses gelmiyor o kablonun en uç metal kısmına dokununca kaliteli bir ses iletiliyordu. Siz nasıl kullanabildiniz anlamadım.
Kutunun içinden bir aparat gibi bir şey geliyordu. USB portuna takılıyordu ve 2 adet jak portu içeriyordu. Kulaklık kısmına takınca ses geliyordu. Şimdi de geliyor ancak ses çok az geliyor.

Bilen yok mu?

@cumali_032 AGC'yi açınca ses düzeldi. Benim bildiğim AGC sesi düşürüyordu. Neyse halloldu ya, başka bir şey istemiyorum.

Son düzenleme:
Kutunun içinden bir aparat gibi bir şey geliyordu. USB portuna takılıyordu ve 2 adet jak portu içeriyordu. Kulaklık kısmına takınca ses geliyordu. Şimdi de geliyor ancak ses çok az geliyor.

Bilen yok mu?
Evet USB portuna takılıyor. Beyaz USB kartı çıkıyor, bir tane kablo çıkıyor. Birisi jak için çıkıyor.

AGC ile çözüldüyse iyi, garip.

Geri
Yukarı