BM800 vs Fifine Ampligame Mikrofon

Dediğiniz gibi daha iyi olabilir evet. Bende stand yok, ürün geldiğinde özellikle stand hakkında bilgi verebilir misiniz bana? Bu arada phantom power'ı direkt fişe takın, anakarttan iyi bir güç alamıyor ve ses çok kötü oluyor.
bunda phantom power yok değil mi? phantom powerli link atabilir misiniz

Bunda Phantom Power yok değil mi? Phantom Power'li link atabilir misiniz?

Hocam ilk mesajdaki link Phantom Power'li.

Dediğiniz gibi daha iyi olabilir evet. Bende stant yok, ürün geldiğinde özellikle stant hakkında bilgi verebilir misiniz bana? Bu arada Phantom Power'ı direkt fişe takın, anakarttan iyi bir güç alamıyor ve ses çok kötü oluyor.

Tamamdır hocam elime geçtiğinde buraya yazarım.

@Eren AK hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum fakat bir şey aklıma takıldı. Bu mikrofon Phantom Power'la da güzel çalışmazsa iade etme gibi bir hakkımız olur mu yani geçerli bir neden midir mikrofon için? Aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum.

Son düzenleme:
@ErenAKKOC hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum fakat bir şey aklıma takıldı. Bu mikrofon Phantom Power'la da güzel çalışmazsa iade etme gibi bir hakkımız olur mu yani geçerli bir neden midir mikrofon için? Aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum.
Aracı bir siteden almanızı tavsiye ederim bu tip durumlar için. 30-40 Lira daha fazla vermeniz gerekecek. Aracı siteden kastım Trendyol veya Hepsiburada gibi siteler.

Dediğiniz gibi daha iyi olabilir evet. Bende stant yok, ürün geldiğinde özellikle stant hakkında bilgi verebilir misiniz bana? Bu arada Phantom Power'ı direkt fişe takın, anakarttan iyi bir güç alamıyor ve ses çok kötü oluyor.

Hocam ürün elime ulaştı ve kurdum nasıl bir bilgi vermemi istersiniz? (Stand ile ilgili)

Uzunluğu ve genel olarak görüşlerinizi merak ediyorum hocam.

Genel olarak görüşüm iyi. Masanın kenarından benim kafamın olduğu yere yaklaşık 50-55 cm arası mesafe var ve iyi bir şekilde yaklaştırıyor. Düz bir şekilde sabit kalan kısmı var. O kısımda yaklaşık 38 cm. Oradan sonrası ikinci bölüm olarak oluyor ve o bölüm hareket ediyor. Ek olarak bir parçası var ve o parçası da IP'lerle mikrofonu tutuyor ve bu da stant sallanırsa veya titreşirse onun sesi mikrofona yansımasın diye var. Sanırım başka açıklayabileceğim bir şey yok aşağıya fotoğraflarını bırakacağım. Başka sormanız gereken bir şey varsa cevaplarım.

Dosya Ekleri

• Sabitkısım.jpg
    Sabitkısım.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 37
  • fullstant.jpg
    fullstant.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 38
  • iplibölme.jpg
    iplibölme.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 42
  • masayabağlanankısım.jpg
    masayabağlanankısım.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Genel olarak görüşüm iyi. Masanın kenarından benim kafamın olduğu yere yaklaşık 50-55 cm arası mesafe var ve iyi bir şekilde yaklaştırıyor. Düz bir şekilde sabit kalan kısmı var. O kısımda yaklaşık 38 cm. Oradan sonrası ikinci bölüm olarak oluyor ve o bölüm hareket ediyor. Ek olarak bir parçası var ve o parçası da IP'lerle mikrofonu tutuyor ve bu da stant sallanırsa veya titreşirse onun sesi mikrofona yansımasın diye var. Sanırım başka açıklayabileceğim bir şey yok aşağıya fotoğraflarını bırakacağım. Başka sormanız gereken bir şey varsa cevaplarım.
Selamlar, hala memnun musun acaba mikrofondan? Yakın zamanda mikrofon alıcam da aklıma Fifine 6v modeli var. Bu mici de incelemiştim kafam karıştı iyice. İşini görüyor mu?

Selam, hala memnun musun acaba mikrofondan? Yakın zamanda mikrofon alacağım da aklıma Fifine 6V modeli var. Bu Mic'i de incelemiştim kafam karıştı iyice. İşini görüyor mu?

Merhaba hocam. İşimi fazlasıyla görüyor çok güzel bir sesi var. Ayrıca standla beraber gelmesi çok büyük bir avantaj. Benim Fifine'ye karşı tercih etmemin en büyük sebebi BM800'ün hem ucuz olup hem de stant içeriyor olmasıydı. Benim tek şikayetim çok ses geçiriyor olması. Mesela kapı açıkken diğer odadan biri bağırsa bile geçiriyor sesi çok hassas bir mikrofon. Ve ses kartı çok kalitesiz. Lütfen bunları da düşünerek alın.

Geri
Yukarı