BM800 yayın için yeterli mi?

Pablo1

Centipat
Daha fazla  
BM800 mikrofon ve PH-1000 48v Phantom Power XLR Mikrofon Kablosu canlı yayın yeter mi? Yoksa mikser de almam lazım mı?

Kaç tl bütçeniz var acaba?
Knk kesin bütçem yok yani bu sistemi kurcam kaç para olursa olsun
Hocam bütçeniz varsa Rode, Blue yeti ile başlamanızı kat kat daha fazla öneririm.
Aga öyle bişey olsun ki değiştir miyim sık sık değiştirmem aradığım ürün öyle bişey olmalı

Aga öyle bişey olsun ki değiştir miyim sık sık değiştirmem aradığım ürün öyle bişey olmalı
Bide canlı yayın için olmalı

Bana yayın için kaliteli mikrofon ve misker yada Phantom fln önerir misiniz

Son düzenleme:

Bana yayın için kaliteli mikrofon ve misker yada Phantom fln önerir misiniz
Yayın yapıcam diye gereksiz masraf yapma. Anladım hevesin var da, gereksiz para harcamaya gerek yok. Çoğu iyi izlenen yayıncı leş ekipmanlarla başladı yayınlara. Bağışlarla daha iyisini zaten alırsın. Diyorsan ki ben illa da alıcam hevesim var, almışken Rode vs alabilirsin.

Yayın yapıcam diye gereksiz masraf yapma. Anladım hevesin var da, gereksiz para harcamaya gerek yok. Çoğu iyi izlenen yayıncı leş ekipmanlarla başladı yayınlara. Bağışlarla daha iyisini zaten alırsın. Diyorsan ki ben illa da alıcam hevesim var, almışken Rode vs alabilirsin.
Aga ben işi hallettim eyw

Geri
Yukarı