BMW 316i 93 Model Alınır mı ?

Para sorun değilse heves içinse alınır tabiki. Ben de zamaninda heveslendim çok araştırdım. Yine de alacaksaniz 3.18is lere bakin veya e46 compactlar daha temiz oluyor.

BMW'ye dayanarak öyle düşündün herhalde. Mercedes de olsa, BMW de olsa belli bir yaştan sonra, belli bir KM'den sonra sorunlar baş göstermeye başlar. Marka algısına kapılmayın.

1986 model Mercedes 260E kullandım otomatik vites yakıtı resmen içiyor yan sanayi dikiz aynası bile 200 TL. Orjinalini istesek 500 TL isterlerdi sanırım. Marka olarak hep BMW ve Mercedes markaları çok para harcatıyor adama böyle eski modelleri olduğu zaman. Benim bir tanıdığım var eski araba hastası sürekli farklı farklı markalarda araçlar alır kullanır satar Jaguar da aldı Saab'da aldı her markanın aracını aldı bana dediği laf şuydu ; BMW ve Mercedes kadar iğrenç araba görmedim. Arıza çıkartınca hemen yaptırıp elden çıkarıcaksın derdi gerçekten de haklı adam. Bu lafından sonra o 1986 model dedim 260E'yi hemen elden çıkarmıştık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı