BMW 316i 93 Model Alınır mı ?

Yabancı

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba, temiz bir araç olarak düşünüldüğün de aldığımda pişman olacağım yönleri nelerdir? Alıp 3-5 sene kullanmak istiyorum. Kullanan veya kullanmış olan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi ? Son olarak alırken dikkat etmem gereken noktaları bir de sizden duymak isterim.

O kasanın hakikaten temizlerinin parasına 2010 model üstü dizel araç bile alınabilir hocam. 93 model dediğinize göre E36 kasa olsa gerek. En az 30-35 bin lirayı gözden çıkartmak gerektir bence.

BMW'nin özellikle böyle eski model araçları adamın ocağına incir ağacı dikiyor hemde en kalitelisinden. Parçalarını bulmak zor bulsan bile çok para istiyorlar bende bir ara E30 kasa alacaktım vazgeçtim bu araçlarda özellikle motora girdiğin zaman içinden çıkamıyorsun dünyanın parasını harcıyorsun. Bence başka araçlara yönel. Artık bu araçlar mahalle arası hava atan apaçi tiplerin elinde. 200 liralık warex takan Dominic Toretto kesiliyor 😀

Alınır alınmasına fakat günlük kullanacaksanız araba parası hariç kenara 10.000₺ daha ayırın zira üstüne koymazsanız sizi üzer.

Bu tür eski BMW araçları genelde keyif amaçlı alınır, eksiği gediği giderilir tek tatil günü olan pazarda keyfine varılır.

Masraf yapmak istemiyorsanız sakın almayın, sağı solu elbet bakıma muhtaçtır, onları gidermedikçe sürekli arıza çıkarmaktan başka işe yaramaz kapının önünde yatar.

@Onur Altuğ Sever Emniyet kemerleri dirençle kandırılmış, sağ şase işlemli, hava yastığı çıkma takılmış 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı