BMW E90 alınır mı?

@Türker K, Türkiye'deki araçlar ile bu değerlendirmeye yapmak doğru değil. Zira markalar, ülkelerin şartlarına göre bazı özelleştirmeler ile aynı modeli farklı şekilde sunabiliyorlar.

Ayrıca temiz kullanılmış araçlarda bu tür sorunların yaygın olduğuna şahit olmadım. Ancak dünyadaki en sorunsuz araç da BMW değil, bunu da iddia etmedim.

Genel olarak F10,F30 dediğimiz kasalar çok sıkıntılı durup dururken ibrede çaydanlık gösterenler var zaten 520i en verimsiz BMW diye geçiyor,üstelik sağlam da değiller 8 ve 7 Serisi dışında alınabilecek bir araba markası değil.
Sen gidip ucuz araba alıyorum diye ağır hasarlı, işlemli, KM oynanmış, “temizlik boyalı” diye satılan araba alırsan çaydanlık da çıkar semaver de.

5 serisi normalde gayet alınabilecek. Hoş arabalardır.

Sen gidip ucuz araba alıyorum diye ağır hasarlı, işlemli, KM oynanmış, “temizlik boyalı” diye satılan araba alırsan çaydanlık da çıkar semaver de.

Hocam hangi normalde alınabilecek bir araba ya?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

F30'lar genellikle 1 milyon civarlarında ben bir arabaya 1 milyon veriyorsam ki bu bir sportif araçsa 200 ile giderken çaydanlık göstermesini istemem.

@Türker K, tek bir örnek ile markanın tüm ürünlerini yorumlamaya çalışmak doğru değil ki, paylaştığınız içerik sahibi de zaten BMW kötü araçtır dememiş. Sadece bir motorunun belirli sebeplerden ötürü kötü olduğunu ifade etmiş.

Kaldı ki, kendileri de sürekli BMW kullanıyorlar. Kötü olsa tercih etmezlerdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Türker K, tek bir örnek ile markanın tüm ürünlerini yorumlamaya çalışmak doğru değil ki, attığınız içerik sahibi de zaten BMW kötü araçtır dememiş. Sadece bir motorunun belirli sebeplerden ötürü kötü olduğunu ifade etmiş.

Bende BMW kötü demedim zaten hocam,7 ve 8 Serilerinin çok güzel olduğunu söyledim ve F10'un verimsiz bir araba olduğunun gerçeğini değiştirmez.Attığın örnekler 2 ve 4 Serisi BMW'ler.

@Türker K, biz de F10 mükemmel araçtır demedik ki? Ayrıca F10 kasanın bir sürü farklı motor seçeneği var. Tek bir motoru kötü diye tüm seri kötü olmuyor. Bu ülkenin vergi sisteminden ötürü kısıtlamalar altında belirli kararlar sonucu böyle bir motor geliştirmek zorunda kalmışlar.

@Türker K, biz de F10 mükemmel araçtır demedik ki? Ayrıca F10 kasanın bir sürü farklı motor seçeneği var. Tek bir motoru kötü diye tüm seri kötü olmuyor. Bu ülkenin vergi sisteminden ötürü kısıtlamalar altında belirli kararlar sonucu böyle bir motor geliştirmek zorunda kalmışlar.
Hocam bu sadece bu 520i için geçerli değil 520d'nin de motorunun güzel olduğunu düşünmüyorum 5 Serisinden bir tek E60 sağlam motorludur.Ha F10'un tipi çok güzeldir o farklı bir konu.

@Türker K, BMW ve türevi markalar, Türkiye pazarı ile değerlendirilecek kadar küçük değiller. Dediğimiz gibi her modelde bir sürü motor seçeneği var. Ayrıca BMW, bazı dizel araçları için dizel motorları PSA grubundan tedarik ediyor.

Ön yargı ile ilk izlenim farklıdır. Lâkin profil fotoğrafınız, imzanız ve seçtiğiniz kelimeler ile çok da iyi bir ilk izlenim verdiğiniz söylenemez.

Türkiye'deki kullanıcı türleri, gelir düzeyleri, tedarik ağı, nitelikli hizmet ağı gibi konulardaki mevcut sorunlardan dolayı sürdürülebilir premium ürünler tercih edilmesi ve premium ürünlerin sürdürülebilir bir şekilde kullanılması pek mümkün olmayabiliyor. O yüzdendir ki, ikinci el temiz premium ürünler bulmak zor ve çok yüksek maliyetli oluyor.

Biraz da ülkenin şartlarını göz önünde alarak değerlendirmeler yapmak lazım.

@Türker K, BMW ve türevi markalar, Türkiye pazarı ile değerlendirilecek kadar küçük bir marka değil. Dediğimiz gibi her modelde bir sürü motor seçeneği var. Ayrıca BMW, bazı dizel araçları için dizel motorları PSA grubundan tedarik ediyor.

Ön yargı ile ilk izlenim farklıdır. Lâkin profil fotoğrafınız, imzanız ve seçtiğiniz kelimeler ile çok da iyi bir ilk izlenim verdiğiniz söylenemez.
İlk izlenimimin kötü olduğunu bilmiyordum,haklı olabilirsiniz belki imzamı ve profil fotoğrafımı yakın zamanda düzenlerim,zaten Türkiye pazarı hakkında herhangi bir şey söylemedim genel olarak 5 serisinden bahsediyorum BMW'nin bir sürü motor seçeneğinin olduğunu biliyorum 5 Serisi kötüdür fakat 6 Serisi iyidir genel olarak bir BMW kötülemesi yapmadım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı