BMW X1 almak mantıklı mı?

Mürsell.kar

Decapat
Daha fazla  
Meslek
bilgisayarlı program (Cnc)
Merhabalar, babam işi gereği aldığı transporter (2016) aracı satma kararı aldı. Onun yerine suv araçlar bakmaya karar verdik. Dün 5/6 ilanda 140.000-155.000 km arası X1'lere baktım ve hoşumuza gitti. Piyasa değeri yaklaşık 140-160 bin olan bu araçlar almaya değer mi?
Şu anki aracımızla bakım hariç sanayi yüzü görmedik ve ticari sınıfı hariç pek bir bilgimiz yok.
3000-5000 arası tramer ve 1/2 parça boyalı X1 araçlar nasıldır?
Tavsiyelerinizi bekliyorum. (Fiyat aralığımız maximum: 155K)

Son düzenleyen: Moderatör:
Toyota chr veya kia sportage alınabilir o fiyatlara. X1 yollarda pek rastlayamadığım tutulmayan bir model olarak düşünüyorum. Bakım maliyetkerini düşünürsek ve 2.ci el piyasasınıda da geniş bir yelpazeye sahip bu 2 araç.

Düzeltme; Hyundai Tucson ve Nissan Qashqai de alınabilir

Toyota chr veya kia sportage alınabilir o fiyatlara. X1 yollarda pek rastlayamadığım tutulmayan bir model olarak düşünüyorum. Bakım maliyetkerini düşünürsek ve 2.ci el piyasasınıda da geniş bir yelpazeye sahip bu 2 araç.

Düzeltme; Hyundai Tucson ve Nissan Qashqai de alınabilir
İlk olarak onları düşünmüştük fakat makyaj ve güç olarak baya fark var aralarında. Tek eksisi biraz fazla km olarak.

X1 güzel arabadır. mümkünse Xdrive olan dizel modeline yönelin 1.6 S modelini almayın. kendim 2 ay kullandım yakıt tüketimi ortalama 7-8 litre arasında agrasif kullanımda 9 litleri geçiyor. yol tutuş muazzam güzel içinin ferahlığı güzel komple cam tavan olması ayrı bir avantaj bu grupta. bagaj hacmi güzel sayılır benim bavulları ve eşyaları alıyordu rahat rahat.

ben 10bin km bir bakım yaptırıyordum yaklaşık 800-900 arası bir rakam ödüyordum. Tavsiye ederim pişman olmazsın.

X1 güzel arabadır. mümkünse Xdrive olan dizel modeline yönelin 1.6 S modelini almayın. kendim 2 ay kullandım yakıt tüketimi ortalama 7-8 litre arasında agrasif kullanımda 9 litleri geçiyor. yol tutuş muazzam güzel içinin ferahlığı güzel komple cam tavan olması ayrı bir avantaj bu grupta. bagaj hacmi güzel sayılır benim bavulları ve eşyaları alıyordu rahat rahat.

ben 10bin km bir bakım yaptırıyordum yaklaşık 800-900 arası bir rakam ödüyordum. Tavsiye ederim pişman olmazsın.
Diğer modellere göre fiyatı uygun ve piyasada az bulunmasından sebep kuşkularım da yok değil aslında. Cevap için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı