Çözüldü Böcekleri öldürdüğümüz oyun neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Prometheus09

Hectopat
Merhaba, çok eskilerde oynadığım bir oyundu. 2004-2008 arası diyebiliriz. Bir bilim merkezinde işler yolunda gitmiyordu, yaratıklar (böcekler) vardı. Onları silahla öldürerek ilerliyorduk. Bazı odalardan yeni silahlar çıkıyordu (lav silahı tarzı). Bayağı bir aradım ama bulamadım belki bilen biri vardır

Merhaba, çok eskilerde oynadığım bir oyundu. 2004-2008 arası diyebiliriz. Bir bilim merkezinde işler yolunda gitmiyordu, yaratıklar (böcekler) vardı. Onları silahla öldürerek ilerliyorduk. Bazı odalardan yeni silahlar çıkıyordu (lav silahı tarzı). Bayağı bir aradım ama bulamadım belki bilen biri vardır
Half Life?

Değişik olacak ama aklıma direkt serious sam geldi büyük ihtimalle değil ama olabilir mi?

Alien Shooter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı