Bölgede altyapı var ama hanede yok

Ne kadar süreceği hakkında net bir şey söyleyemem. Telefon ile halledebileceğinizi sanmıyorum, 6 ay telefon ile halletmeye çalıştım kendim ama olmadı İl müdürlüğüne giderek 2 haftada port açtım.
Kesin açıyorlar mı portu? Port açınca evime kablo çekicekler mi?

Telefonla olmaz. Bana altyapı yok gibi geldi. Türk Telekom'a altyapı talebinde bulunun. Hizmet almamış olduğunuzdan değil. Ben telefon ve Interneti iptal ettirilen yani kullanımda olmayan, gerçektenden de kapattırıldığı için çalışmayan yerleri sorgulayınca sonuç buluyor. Port olmasa da port yok demez mi?

Telefonla olmaz. Bana altyapı yok gibi geldi. Türk Telekom'a altyapı talebinde bulunun. Hizmet almamış olduğunuzdan değil. Ben telefon ve Interneti iptal ettirilen yani kullanımda olmayan, gerçektenden de kapattırıldığı için çalışmayan yerleri sorgulayınca sonuç buluyor. Port olmasa da port yok demez mi?
Altyapı yoksa neden bazı evler 60 Mbps gibi hızlar alabiliyor? altyapı talebinde daha önceden bulunmuştuk çünkü internetden benim evimin altyapısına baktıklarında yok gözüküyordu. Türk telekoma hiç port açtırmak istiyorum demedim sadece internet bağlattırmak istiyorum dedim bir şey farkettirir mi?

"Yapamayız diye bir şey yok, 2021 yılında ve bu pandemi döneminde evden derslerime ve bir sürü işimi halletmem gerek. Siz bana bu interneti veremeyecekseniz kim verecek?" Bunun gibi bir cümleyi kurun, olmadı 444 1 444 numarasını arayıp şikayette bulunup port talep edin.

"Yapamayız diye bir şey yok, 2021 yılında ve bu pandemi döneminde evden derslerime ve bir sürü işimi halletmem gerek. Siz bana bu interneti veremeyecekseniz kim verecek?" Bunun gibi bir cümleyi kurun, olmadı 444 1 444 numarasını arayıp şikayette bulunup port talep edin.
Altyapı istedik en fazla 2 yıl dediler fakat zaten olduğum yerde altyapı var neden bu kadar sıkıntı çıkarıyorlar hiçbir fikrim yok. Port talep etmek cidden işimi çözücekse arar söylerim.

Altyapı istedik en fazla 2 yıl dediler fakat zaten olduğum yerde altyapı var neden bu kadar sıkıntı çıkarıyorlar hiçbir fikrim yok. Port talep etmek cidden işimi çözücekse arar söylerim.
Arayıp görüşün, ona göre port isteyin. Ancak neden böyle bir sorun çıkarıyorlar diye sorarsanız, bu ülke de işini düzgün yapan bir internet servis sağlayıcısı çok nadir.

Yeni konular

Geri
Yukarı