Bölüm dersinden kalınırsa sınıfta kalınır mı?

• Konuyu başlatan MONY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 25B

MONY

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sorum şu, mesleki ve teknik Anadolu lisesinde okuyorum. Eğer bölüm dersinden kalırsam sınıfta kalır mıyım? Ortalamam 50 üstü olsa bile. Hocalar a soracaktım fakat böyle bir soru için rahatsız etmek istemedim.
10. Sınıfım

Son düzenleme:
Gerçekten sınav donemi zorlu geçiyor. Uzaktan eğitimde anlamıyorum. 1 aydır gece gunduz çalıştım, yine de eksiğim var. Çok zor oluyor. Bence sınıfta kalma olmamalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sorum şu, mesleki ve teknik Anadolu lisesinde okuyorum. Eğer bölüm dersinden kalırsam sınıfta kalır mıyım? Ortalamam 50 üstü olsa bile. Hocalar a soracaktım fakat böyle bir soru için rahatsız etmek istemedim.
10. Sınıfım
Ortalama 50'nin üstündeyse sorumlu geçiyorsun.

Ben meslek mezunuyum, her bölümün bir tane baraj dersi olur o dersten kalırsan mezun olana kadar sorumluluk sınavına girersin dersten geçene kadar. Bu dediğim her bölüm dersi için geçerli değil, dediğim gibi her bölümün bir tane baraj dersi oluyor. Ben Lojistik okudum mesela 10. Sınıfta 3 tane bölüm dersimiz vardı Temel Lojistik dersimiz baraj dersiydi. 11. Sınıfta 6-7 tane bölüm dersimiz vardı Taşıma Modelleri dersimiz barajdı. Anlatabilmişimdir umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı