Bölünmüş HDD nasıl birleştirilir?

321872

Centipat
Merhaba, 2 ayrı diskimi birleştirmek istiyorum ama birleştiremiyorum. Minitool Partition ugulaması ile de olmuyor.
Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

1.png

Biçimlendirmeyi deneyin, olursa birleştirmek istediğiniz yere sağ tıklayıp diski büyüt seçeceğine basın, gerisini biliyorsunuzdur zaten. Biçimlendirme ile olmazsa birimi sil seçeceğine tıklayın, daha sonra yine aynı adımlar. Birimi sildikten sonra orası siyah, ayrılmamış alan olarak görünecektir zaten. 😁

Biçimlendirme yaptınız mı? Benim de başıma gelmişti, düzelttim. 😁
Biçimlendirmeyi deneyin, olursa birleştirmek istediğiniz yere sağ tıklayıp diski büyüt seçeceğine basın, gerisini biliyorsunuzdur zaten. Biçimlendirme ile olmazsa birimi sil seçeceğine tıklayın, daha sonra yine aynı adımlar. Birimi sildikten sonra orası siyah, ayrılmamış alan olarak görünecektir zaten. 😁
Diski siliyorum biçimlendiriyorum genede C diskine sağ tık yaptığımda genişlet seçeneği gelmiyor.

Minitool Partition wizard ile denediğinizde restart attınız değil mi? Ben yaparken yanlışlıkla iptal etmiştim, o yüzden olmamıştı. Birimi silin işe yaraması gerekiyordu. 😁

Ben minitool dan her şeyi yapıyordum ama apply yapmıyordum onu görmemişim.
İşlemleri yaptım disk yönetimine girdim böyle dedi. Sonra çıktım gene girdim düzeldi ben bir reset atıp gelem bilgisayara.
Ben minitool dan her şeyi yapıyordum ama apply yapmıyordum onu görmemişim.
İşlemleri yaptım disk yönetimine girdim böyle dedi. Sonra çıktım gene girdim düzeldi ben bir reset atıp gelem bilgisayara.

Kusura bakma o hatayı gösteremedim, fotoğrafı bu (2).
Minitool'u ilk başta yükledikten sonra bilgisayara reset atmamı istedi attım, bilgisayarı açtığımda bu uyarı geldi (3) tamama tıkladıktan sonra bu geldi (4, to 5) gene tamam dedim gitti.
Bilgisayara tekrar reset atınca gene geldi bu nedir acaba yardımcı olabilir misin?
.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    11,1 KB · Görüntüleme: 32
  • 3.png
    3.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 4.png
    4.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 31
  • 5.png