Böyle öğretmenler kaldı mı acaba?

Cedric Diggory

Kilopat
Makaleler
5
Okuldan gelen kardeşimi ağlarken gördüm. Niye ağlıyorsun dediğimde öğretmen bana vurdu dedi. (Tabii ki olaylar böyle olmadı kısaltarak anlatıyorum) Ben o vurdu kelimesini duyunca sinir krizine girdim, gerçekten de duvarlara vurmaya başladım, sonra kim öğretmen dedim bana ismini verince ertesi gün direkt okulla gittim, öğretmen o gün gelmemişti. Olayları müdüre anlattım, ismini verdim, ha bu arada vurdu derken öyle 1 tokat değil, çocuğun gözlüğü düşmüş ya, yüzünde kocaman tokat işareti var ya, cidden o öğretmeni bulursam döveceğim. Öyle bir döveceğim ki gücün çocuğa mı yetiyor diyeceğim, dostlarım sizce bu eğitim sistemi nasıl düzeltilecek? Anneler bir de diyor ki çocuk okula gitmek istemiyor, istemez tabii ki. O öğretmenler dersine girerken. Yani kardeşim o okula yeni gelmiş, 5. sınıf daha yeni alışıyor, gelir gelmez dayak yemiş öğretmen tarafından. Zaten o okuldan da alacağız, başka okulla vereceğiz. Yasal işlemler de başlayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dövmeyin, haklıyken haksız duruma düşeceksiniz. Hukuksal işlemleri başlatın. Dayak yedikten sonra o morluklar elbet geçip gidecek ve adam hayatına devam edecek. Ama yasal işlemlerden sonra ciddi sıkıntılar çekecektir.

Vakit kaybetmeden darp raporu alıp başvurunuzu yapın derim. Zaten bu gücü kendinde görmesinin sebebi başına iş gelmeyeceği düşüncesi sebebiyle olabilir. Okuldan bir iş çıkmaz yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı