Boks torbası sesi

• Konuyu başlatan Sroxy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 280
Valla ne yalan söyleyeyim benim komşum da boks torbası kullansa ben de rahatsız olurum. Tabi ki her saat evde olunmuyor adamın evde olmadığı bir saatte çalışabilirsin ama gürültüden ziyade bu tarz duvara veya zeminde darbeye sebep olan şeyler eğer evin yalıtım vs. iyi değilse, duvarlar da inceyse direkt birebir komşuya gidiyor sanki kendi evinde değil de komşunun evinde torbaya vuruyormuşsun gibi. Ben ses yapan komşulardan çok çektim biraz empati kurmak lazım.

Arkadaşlar, evde boks yapıyorum. Salona gitmediğim günler kendimi pekiştiriyorum. Tavana asılı boks torbam yukarıya çok ses çıkartıyor. Gerek boks torbasını değiştirdim, üst komşu rahatsız olmasın diye; oldu. Gerek yerini değiştirdim, yine oldu. Dedim tavana değil de duvara dik bir şekilde koyayım. Bu sefer de yine rahatsız olduğunu söyledi (söylemiyor, üsten vuruyor). Yorgana bile sardım sarsmasın, rahatsız olmasınlar diye. Yine laf ediyor. Pat pat yukarıdan vuruyor. Yani öyle anlaşıyoruz. Dedim daha erken, 13:00-12:00 gibi başlayayım, o da olmadı. Komşum acayip aksi. Ne gibi çözümler bulabilirim? Öneriniz var mı?

O kadar uyuz oluyorum ki böyle tiplere bir bağırsan eli makatına girecek yukarıdan vuruyor utanmadan.

Geri
Yukarı