Boku No Hero Academia İzlediğim İçin Linçlendim

Pithiux

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Konohagakure
Olay forumda olmadı, İnstagramda bir postunun yorumlar kısmında oldu. "bnha izleyicisi=♿" tarzı yorumlar aldım. Neden bu kadar toxic anime izleyicisi var? Böyle durumlarda ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay forumda olmadı, İnstagramda bir postunun yorumlar kısmında oldu. "bnha izleyicisi=♿" tarzı yorumlar aldım. Neden bu kadar toxic anime izleyicisi var? Böyle durumlarda ne yapmamı önerirsiniz?
İnsanlar öznel düşüncenin ne demek olduğunu bilmiyor. Kendileri sevdiği oyun, anime, dizi asla eleştirilemez ancak başkasının sevdiklerine böğürmeye başlıyorlar. Takmamak lazım artık biraz omurilikten söylüyorlarmış gibi geldi. Neden diye sorsan bu arada sebep sunamazlar. Engellemek lazım.

Adamin dediginde bir yanlislik yok, 2015'den once animeye baslayan herkesin ortak gorusu bu. Eger alinacaksaniz sayfalara yorum atmayin.
2013'den beri anime izliyorum, yuzlerce anime izledim ama benim gorusum bu degil artik insanlari tek bir kaliba sokmaktan vazgecin.

Animesi kötü çünkü. Ergen animesi, başka bir şey değil. Mangası bu aralar daha iyi ama.
Ben izlediğim için savunmuyorum baştan söyleyeyim. Sen ya da başkası sevmiyorsa ama birisi seviyorsa o insana neden diye soramazsın herkesin kendi düşüncesi var.
Ben izlediğim için savunmuyorum baştan söyleyeyim. Sen ya da başkası sevmiyorsa ama birisi seviyorsa o insana neden diye soramazsın herkesin kendi düşüncesi var.
O insana bu yüzden engelli de diyemezsin.

Evet onemli olan bu gorusun senin olmasi baska birisi baska bir sey dusunuyor.

Onemli olan animenin kotu veya iyi olmasi degil arkadasin sevmedigi icin izleyen birine engelli demesi.
Tamam, o da umursamasın. Pardon da, birisinin engelli demesiyle böyle ağlayacaksa internete girmesin, biraz daha kendine güvenip gelsin. Böyle postlar atacaksan yorumlara da hazır olman lazımdı :).

Geri
Yukarı