Bol çatışmalı oyun önerisi

Exotic

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bana çok bol çatışmalı silahların bombaların konuştuğu her yerin yakılıp yıkıldığı bir oyun lazım. Gerçekci olsun grafik olarak.

Edit: Bu kategoriye girmese de Risen diye bir oyun buldum, o tarz oyunlarda olabilir. Hoşuma gitti.

Battlefield serisi tercihimdir. Battlefield 4 oynamanı öneririm.

Saf aksiyon olarak Bulletstorm öneririm. İnanılmaz eğlenceli bir oyundur.

Teşekkürler, Battlefield 1-2-3 tavsiye eder misiniz?

Battlefield 1 diye bir oyun yok. Battlefield 2 çok eskidi. Battlefield 3 ise online oynamayacaksanız pek bir anlam ifade etmiyor. Tekrardan Bulletstorm'u öneriyorum.

Pekala, Bulletstorm bakacağım yarın o zaman.

Teşekkürler, Battlefield 1-2-3 tavsiye eder misiniz?
Battlefield 1, 2, 3 diye gitmiyor. Arada Bad Company (1 ve 2) ve başka...
BF (Battlefield) 3 ve 4 oynamanı öneririm, artık BF2 oynanmıyor bile (Grafik berbat )

Teşekkürler, COD serisi hakkında da biraz bilgi verir misiniz?

Battlefield - Açıklama
--------------------------------------
Oyun bir takım oyunudur (isteyen yalnız başına gidebilir ), oyunda Tank, Uçak Savarlar, Jet, Helikopter ve başka savaş teçhizatları bulunmaktadır. Oynadıkça yeni silah kilitlerini açıyorsunuz, çok ama çok zevkli oyun.

COD - Açıklama
Sadece silahlar konuşur, yalnız başına gide bilirsin, pek zevkli değil bence. (Oynamadığım için pek fazla konuşamayacağım.)
Video
-----------------BF-----------------
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
----------------COD----------------
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CoD'de efsane oyun serisindendir. Modern Warfare1/2/3 Ghosts tavsiyemdir. Ayrıca Crysis1/2/3 denemeni tavsiye ederim. Warhead'da oynayabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…