Bol çatışmalı oyun önerisi

Exotic

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bana çok bol çatışmalı silahların bombaların konuştuğu her yerin yakılıp yıkıldığı bir oyun lazım. Gerçekci olsun grafik olarak.

Edit: Bu kategoriye girmese de Risen diye bir oyun buldum, o tarz oyunlarda olabilir. Hoşuma gitti.

Battlefield 1 diye bir oyun yok. Battlefield 2 çok eskidi. Battlefield 3 ise online oynamayacaksanız pek bir anlam ifade etmiyor. Tekrardan Bulletstorm'u öneriyorum.

Battlefield - Açıklama
--------------------------------------
Oyun bir takım oyunudur (isteyen yalnız başına gidebilir :D), oyunda Tank, Uçak Savarlar, Jet, Helikopter ve başka savaş teçhizatları bulunmaktadır. Oynadıkça yeni silah kilitlerini açıyorsunuz, çok ama çok zevkli oyun.

COD - Açıklama
Sadece silahlar konuşur, yalnız başına gide bilirsin, pek zevkli değil bence. (Oynamadığım için pek fazla konuşamayacağım.)
Video
-----------------BF-----------------
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
----------------COD----------------
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CoD'de efsane oyun serisindendir. Modern Warfare1/2/3 Ghosts tavsiyemdir. Ayrıca Crysis1/2/3 denemeni tavsiye ederim. Warhead'da oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı