Bol oyunlu Cloud Gaming servisi önerisi

DArkSamuray1652

Centipat
Daha fazla  
Şu anda GeForce NOW kullanmaktayım. Fakat istediğim kadar oyun yok. GTA 5, PUBG, Fall Guys gibi oyunlar yok. Bunları oynayabileceğim bol oyunlu cayır cayır oyun oynayabileceğim bir Cloud Gaming servisi önerir misiniz?

Şu anda GeForce NOW kullanmaktayım. Fakat istediğim kadar oyun yok. GTA 5, PUBG, Fall Guys gibi oyunlar yok. Bunları oynayabileceğim bol oyunlu cayır cayır oyun oynayabileceğim bir Cloud Gaming servisi önerir misiniz?

Sizin için en iyi seçenek Boosteroid olacaktır. Zaten GeForce NOW'dan sonra en bilindik Cloud Gaming Boosteroid.

Sizin için en iyi seçenek Boosteroid olacaktır. Zaten GeForce NOW'dan sonra en bilindik Cloud Gaming Boosteroid.

Birkaç yere baktım. Boosteroid kütüphanesi gerçekten çok zenginmiş. Fakat görüntü çok bulanık diye şikayetleri var. Yarın alıp deneyeceğim. Bakalım nasılmış.

Birkaç yere baktım. Boosteroid kütüphanesi gerçekten çok zenginmiş. Fakat görüntü çok bulanık diye şikayetleri var. Yarın alıp deneyeceğim. Bakalım nasılmış.

Sitelerine kayıt ol orada internet test etme seçeneği var ona tıkla.

Yeşil alman imkansız çünkü TR'de sunucuları yok.
Sarı ortalama benim pingim 48-58 arası tertemiz oynuyorum arada ekran kalitesi biraz düşüyor hemen geri geliyor. (65Mbps download)
Kırmızı hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Sitelerine kayıt ol orada internet test etme seçeneği var ona tıkla.

Yeşil alman imkansız çünkü TR'de sunucuları yok.
Sarı ortalama benim pingim 48-58 arası tertemiz oynuyorum arada ekran kalitesi biraz düşüyor hemen geri geliyor. (65Mbps download)
Kırmızı hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Aldım denedim. Ve çok güzel. Ama arada bi bulanıklık oluyo ama kesinlikle oyunun zevkini kaçırmıyor. Ve kesinlikle en ufak bi gecikme yok. Şimdi sıra diğer oyunlarda. Yorumlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı