Satılık Bol Oyunlu Steam Hesabı

glaitaht

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Severek aldığım oyunların bulunduğu Steam hesabımı tek kişilik oyunlardan sıkıldığım için satmak istiyorum. Hesap 7 Aralık 2010 tarihinde açıldı. Tek sahibi ben oldum, bir başkası kullanmadı hesabı. Hesapta herhangi bir oyun için herhangi bir hile kullanılmadı. Herhangi bir engel mevcut değil.

Herhangi bir fotoğraf eklemeyeceğim hesaba dair, linklerden ulaşabilirsiniz.
Özet geçmek gerekirse GTA 5, PUBG, Arma 3, Dayz, Life is Strange gibi büyük oyunların bulunduğu bir hesap. 50'ye yakın büyük oyun var, gerisi benim hiç oynamadığım çokta fena olmayan bundle oyunlarıdır. Toplamda 160 oyun var hesapta. GTA 5, Arma 3 ve Ark oyunları yeni alındı, 1 hafta içerisinde hesap alınırsa bunlar iade edilip Steam cüzdanına ücreti alınabilir.

Steam profili: Link
Steam hesaplama aracı: Link

Oyunlardan da birazını yazayım buraya:
  • GTA 5
  • PUBG
  • Skyrim 5
  • Arma 3
  • Rust
  • Dayz
  • Hurtworld
  • Ark
  • Syberia 1-2
  • Superhot
  • Witcher 1-2-3
  • Life is Strange Ep1-Ep2-Ep3-Ep4-Ep5

Fiyat olarak net bir şey yok aklımda. Teklif verebilirseniz geri dönüş sağlarım mutlaka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı yazabilirseniz biz daha iyi bir dönüş sağlayabilirdik.

Oyunlar minimum 770TL'ye alınabiliyormuş. Bunların 200TL'si zaten bundle oyunu. Mantıksal bir indirim yaptığımı düşürsek 475TL uygundur bence.
Ayrıca bahsettiğim gibi GTA 5, Arma 3 ve Ark oyunları iade edilirse 150TL'den yüksek bir bakiye oluşacaktır.
Günceldir.

Son düzenleme:
Oyunlar minimum 770TL'ye alınabiliyormuş. Bunların 200TL'si zaten bundle oyunu. Mantıksal bir indirim yaptığımı düşürsek 475TL uygundur bence.
Ayrıca bahsettiğim gibi GTA 5, Arma 3 ve Ark oyunları iade edilirse 150TL'den yüksek bir bakiye oluşacaktır.
Günceldir.
Oyun oynama süresi 2 saati geçince iade edilmiyor.

Hesap yorumları -rep ve oyunda hile yapıldığını söylediği için pek güvenilir gibi gelmedi bana :)

Hesap yorumları -rep ve oyunda hile yapıldığını söylediği için pek güvenilir gibi gelmedi bana :)
Yorumları kaldırmayı tabii biliyorum :) , açıklama kısmını yorumlara cevap niyetiyle yazdım. Counter-Strike : Global Offensive oyununda fena değilimdir, yorumların kaynağı o.

Yeni konular

Geri
Yukarı