Bol pantolon tavsiyesi

VP67

Hectopat
Yıllarca dar kot giymiş biri olarak bol pantolonu denedikten sonra bolun rahatlığını hissettikten sonra artık dar giymek istemiyorum :) Krem renk keten pantolon aldım o kadar rahat ki? Ancak krem keteni her tişort ile giyemiyorsunuz maalesef. Kottan sonra geçebileceğim pantolon türleri ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllarca dar kot giymiş biri olarak bol pantolonu denedikten sonra bolun rahatlığını hissettikten sonra artık dar giymek istemiyorum :) krem renk keten pantolon aldım o kadar rahat ki? Ancak krem keteni her tişort ile giyemiyorsunuz maalesef. Kottan sonra geçebileceğim pantolon türleri ne olabilir?

Dostum alabileceğin en iyi pantolon olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum alabileceğin en iyi pantolon olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu da dar değil mi sizce? Konu başlığı bol pantolon tavsiyesi olacaktı. Konu içeriğini okursanız eğer dar istemediğimi belirttim.

Levis 501'in üstüne tanımıyorum sanırım. Hatta bütçemi ayarlayabilsem 501'den önce 517 427 gibi bol kalıplı pantolonlardan birini alacağım.

Geri
Yukarı