Bolt Kargo Pazar günleri dağıtım yapıyor mu?

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar, sitelerinde haftanın 7 günü çalıştıklarını yazmışlar ama Google'da Pazar günü kapalı olarak gözüküyor. Pazar günü dağıtım yapıyorlar mı, yapmıyorlar mı?

Vallahi dostum bende sistem aldım çok iyi bir kargo firmasıymış bayağı olumlu bakiyor herkes bende sistem aldım pazar günü gelir diye tahmin ediyorum sitesinde hafta sonlarında teslimat yapıyor yaziyor yarın umarım ikimizinkide gelir 😂

Vallahi dostum bende sistem aldım çok iyi bir kargo firmasıymış bayağı olumlu bakiyor herkes bende sistem aldım pazar günü gelir diye tahmin ediyorum sitesinde hafta sonlarında teslimat yapıyor yaziyor yarın umarım ikimizinkide gelir 😂
Umarım dostum, hayırlı olsun sistemin :)

Anladım, o zaman büyük ihtimal pazar günü dağıtım yapıyorlar ama şubeleri kapalı.

Ee ne oldu yaptilar mi 😂 şu an benim de sistem depoya indirildi yazıyor bakalim inşallah dediğiniz gibidir de yarın pazar günü elimde olur. Sabırsızlık beni bitirecek vallahi 😂

Geri
Yukarı