Bolt Kargo sipariş takibi yapılamıyor

Bordovac

Femtopat
Daha fazla  
Herkese günaydın, İtopya'dan hazır sistem almıştım bolt kargoyla geliyormuş. Bolt kargodan siparişimi takip etmek istiyorum, telefon numaramı, takip kodunu vs. yazıyorum ancak şöyle bir hata alıyorum:

408C8B77-ED95-44ED-B664-0C64B397DAE2.jpeg

Evet.

Salı akşamı etmiştim,her aşama tamam sadece teslim alındı logosu yanmıyor yani kargoya verildi.hatta dün verildi
Hocam bolt kargonun kargo takip sistemi anlık olarak yansımıyor, maalesef kargo takip sistemi bayağı düzensiz. Merak etmeyin, barkod numarası kesilir ileri hareketlerde kargo takip gözükür.

Hocam bolt kargonun kargo takip sistemi anlık olarak yansımıyor, maalesef kargo takip sistemi bayağı düzensiz. Merak etmeyin, barkod numarası kesilir ileri hareketlerde kargo takip gözükür.
Sıkıntı yok hocam sağlam gelsin de 1 ay sonra gelsin.Birde şey soracağım Cumartesi günü gelme ihtimali var mıdır ?

Herkese günaydın, İtopya'dan hazır sistem almıştım bolt kargoyla geliyormuş. Bolt kargodan siparişimi takip etmek istiyorum, telefon numaramı, takip kodunu vs. yazıyorum ancak şöyle bir hata alıyorum:

Eki Görüntüle 1896947
Muhtemelen şu an sadece kargo girişi yapılmış ama daha teslim edilmemiş ettikten sonra takip edebilirsiniz.

Geri
Yukarı