Bolu'da kamp yapılabilecek yerler

Dostum Bolu çok soğuk bir şehir. Bolu'da kış aylarında kamp yapmak için gerçekten çok sağlam ekipmanlara ihtiyacınız var. Özellikle bu aylarda Bolu karla kaplı olur. Kar kampı çok tehlikeli ve bilgi gerektirir. Yeterli bilginiz ve ekipmanınız yoksa kesinlikle böyle bir işe kalkışmayın, canınızdan olursunuz.

Sağlam ekipmandan kastım da zor hava şartları için uygun çadır, soba ve kaliteli uyku tulumu gibi kaliteli ama ülkemiz şartlarında pahalı ekipmanlara ihtiyacınız var. Dediğim gibi bilginiz yoksa kesinlikle böyle bir işe kalkışmayın gece soğukta donarsınız.
Haklısın ekipmanlar bayağı pahalı 2.el alabilirim belki (ben tecrübeli değilim ama belki yanımda tecrübeli bir kişiyi de götürebilirim)
Dostum Bolu çok soğuk bir şehir. Bolu'da kış aylarında kamp yapmak için gerçekten çok sağlam ekipmanlara ihtiyacınız var. Özellikle bu aylarda Bolu karla kaplı olur. Kar kampı çok tehlikeli ve bilgi gerektirir. Yeterli bilginiz ve ekipmanınız yoksa kesinlikle böyle bir işe kalkışmayın, canınızdan olursunuz.

Sağlam ekipmandan kastım da zor hava şartları için uygun çadır, soba ve kaliteli uyku tulumu gibi kaliteli ama ülkemiz şartlarında pahalı ekipmanlara ihtiyacınız var. Dediğim gibi bilginiz yoksa kesinlikle böyle bir işe kalkışmayın gece soğukta donarsınız.
Haklısın ekipmanlar bayağı pahalı 2.el alabilirim belki (ben tecrübeli değilim ama belki yanımda tecrübeli bir kişiyi de götürebilirim

Su kenarına çadır kurmayın. Su içmek için hayvanlar geliyor, aklınız çıkar.
Evet bide soğuk oluyormuş sanırım dere,nehir gibi yerler
Şimdi benim serbestçe kamp yapabileceğim bir yer var mı? Bolu merkezden otobüsle gidebileceğim bir yer
Bolu tüneli yazdım da ciddiye alma ha :D
Şakasına yazmıştım zaten :D
Ben boluluyum köydeyken, eve yarasa girdiydi, fare, kurbağa amazon ormanı gibi.
Boluluymuşsun sen bilirsin sanırım şimdi merkezden otobüsle gidebileceğim kamp alanları var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı