Boom Beach nasıl oynanır?

Swordyyx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Clash Royale, Clash of Clans gibi oyunları severek oynuyorum. Fakat Boom Beach'e hiç başlamamıştım. Bugün yeni indirdim ve oyun hakkında hiç bir fikrim yok. Oynayanlar bilgi verirse sevinirim.

Mantığı Clash of Clans ile aynı. Fakat silahlar savunma binaları birlikler vb farklı.

6-7 yıl önce oynamıştım. Aynı CoC gibi ama adada geçiyor. Bugünlerde popülerliği bitti, çok oynanmıyor artık. Bence daha popüler, oyuncu sayısı yüksek oyunlara yönel.

Hocam mantığı Clash of Clash ile arkadaşın dediği gibi aynı. Kendi askerlerini güçlendiriyorsun, savunmalarını güçlendiriyorsun ve ada sahiplerine saldırıyorsun saldırma taktikleri ile. Clash of Clash ile aynı denebilir sadece karakterler, savunmalar ve map değişik.

Oyunu 2014 yılında falan oynuyordum. Fakat bir yerden sonra bütün geliştirmeleri vs bitirdim oyun tıkandı doğru düzgün güncelleme almayan bir oyundu şu an durum nasıl bilmiyorum bence zaman kaybı.

Oyunu 2014 yılında falan oynuyordum. Fakat bir yerden sonra bütün geliştirmeleri vs bitirdim oyun tıkandı doğru düzgün güncelleme almayan bir oyundu şu an durum nasıl bilmiyorum bence zaman kaybı.
Bencede oyun sona doğru tıkanıyor bir de CoC`daki gibi klan anlayışı veya etkinlikler yok.

Geri
Yukarı