Çözüldü Boosteroid GTA V Save alınmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, geçenlerde GTA V almıştım ama bir türlü denemedim. Şimdi ise boosteroid ile oyuna girdim ve başlangıçta çıkan Cloud Save kısmını açtım. Oyundan çıkarken de kaydedip çıktım. Şimdi ise girmeye çalıştığımda en baştaki soygun görevi tekrar başlıyor. Nereyi yanlış yaptım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Birkaç kez denedim ama olmadı.
Çözüm önerisi olan yok mu?

Çözüm
Boosteroid desteğe yazmayı denediniz mi? Bir de Cloud Save'i açayım derken kapatmış olmayasınız? Genelde otomatik olarak açık geliyor zaten Cloud Save.

Oturumu başlattığınızda, "Bulut kayıtlarını kullan?" mesajını göreceksiniz, bulut kayıtlarını kullanmayı kabul etmelisiniz. Ardından, ilk görevi tamamlamanız ve oyundan doğru bir şekilde çıkmanız gerekiyor. Az önce kontrol ettim, bulut tasarrufları benim için iyi çalıştı.
Sorun devam ederse, Boosteroid desteği ile iletişime geçin.

Oyuna ne zaman görsem aşağıdaki ekran geliyor ve her seferinde "enable" yapıyorum. Ama her girdiğimde en baştaki soygun görevi ile başlıyor.

IMG_20220117_193221.jpg

Destek ekibinin önerdiği gibi oyunu kaydettikten 2-3 dakika sonra çıkınca sanırım sunucuya kaydediliyormuş. Tam hatırlayamadım.

O yüzden aynı sorunu yaşayanlar varsa oyunu kaydettikten 2-3 dakika sonra çıkabilirsiniz. Ben bu şekilde çözdüm.
Boosteroid desteğe yazmayı denediniz mi? Bir de Cloud Save'i açayım derken kapatmış olmayasınız? Genelde otomatik olarak açık geliyor zaten Cloud Save.

Oturumu başlattığınızda, "Bulut kayıtlarını kullan?" mesajını göreceksiniz, bulut kayıtlarını kullanmayı kabul etmelisiniz. Ardından, ilk görevi tamamlamanız ve oyundan doğru bir şekilde çıkmanız gerekiyor. Az önce kontrol ettim, bulut tasarrufları benim için iyi çalıştı.

Oyuna ne zaman görsem aşağıdaki ekran geliyor ve her seferinde "enable" yapıyorum. Ama her girdiğimde en baştaki soygun görevi ile başlıyor.

IMG_20220117_193221.jpg

Destek ekibinin önerdiği gibi oyunu kaydettikten 2-3 dakika sonra çıkınca sanırım sunucuya kaydediliyormuş. Tam hatırlayamadım.

O yüzden aynı sorunu yaşayanlar varsa oyunu kaydettikten 2-3 dakika sonra çıkabilirsiniz. Ben bu şekilde çözdüm.

Son düzenleme:
Çözüm
@466609 boosteroid hakkında bir sorum olacak, kaç Mbit hız alıyorsun ve nasıl bir deneyim yaşadın gecikme vesaire var mıydı? 110 mbit fiber kullanıyorum ben, geforce now aboneliğim bitince sonlandıracağım çünkü her hafta kimsenin adını bile bilmediği saçma sapan oyunlari getirip duruyorlar

Boosteroid hakkında inceleme konusu açmıştım.
Hız değerlerini de o konuya ekledim.

Deneyim konusunda ise hikayeli oyunlarda GTA 5 ve Witcher 3 ile denediğimde gecikmeyi hissetmedim denebilir. Ama rekabetçi oyunlar oyun GFN'a göre daha zorlaşıyor. Ek olarak oyun kütüphanesi yüzünden tercih edilebilir. GFN'da olmayan(GTA 5, RDR 2, PUBG, Warzone) çoğu oyun var.

Geri
Yukarı