Boosteroid kullanılır mı?

25 mbps ile oynamaya çalışıyorum pingden dolayı gerçekleşen gecikmeler haricinde ben beğendim geforcenowda aynı internet ile sürekli görüntünün bulanması sorununu yaşardım boosteroidde böyle bir durum yaşamadım kalitesi güzel ama nedense mouse sensitivy mi desem bir şey çok hızlı olduğu için bazen kamera ve mouse kontrolünü kaçırabiliyorum umarım ilerde tr'ye güzel bir fiyat ve sunucu getirirler diyorum.Dark souls-pubg-rdr2-gta5 gibi bir sürü oyun seçeneğine sahip olması cidden +'sı ping sorunu da düzelse sanırım en iyi alternatif benim gözümde

Bir de oyunlara dil modu eklenebilse keşke ingilizce biraz zor oluyor
Tesekkur ederim yorumlariniz ve vermis oldugunuz geri bildigim icin. Rakiplerimizden iyi oldugumuzu duymak bizi cok mutlu etti. Sizden ricam geri bildiriminizi [email protected] a iletip bana kayit oldugunuz email adresinizi iletebilirmisiniz rica etsem?

İnşallah hocam teşekkür ederim. Benim GeForce NOW'da da normalde internetim 24 Mbps ama 13 olarak algılıyor oyun rahat çalışıyor. Dediğiniz gibi bir sıkıntı olmaz diye umuyorum sadece tek korkum Türkiye serveri olmadığı için.

Ne oldu hocam denediniz mi nasıl oldu oyunlar 25Mbps'le.

Yok hocam maalesef alacak fırsatım olmadı. GeForce NOW'da oynarken çok bulanıklık oluyordu ama.

Benimde 42 Mbps olmasına rağmen bazen oluyordu ama boostroid sağlamdı hocam öyle bir sorun yaşamamıştım fena değildi.

Arkadaslar, Turkiye ye yakin serverlarimiz, Romanya ve Ukrayna'da bulunuyor. Sormak istediginiz tum sorulari bana sorabilirsiniz. Destek hattimiz ile hizmetinizdeyiz.
Ücretsiz 1saatlik bile deneme sürümü olmuyor mu acaba? Desteğe ulaştım ama böyle bir hizmetlerinin olmadıklarını söylediler. Ben deneyip almak istiyordum eğer sıkıntı yaşamazsam.

Teşekkür ederim yorumlariniz ve vermis oldugunuz geri bildigim icin. Rakiplerimizden iyi oldugumuzu duymak bizi cok mutlu etti. Sizden ricam geri bildiriminizi [email protected] a iletip bana kayit oldugunuz email adresinizi iletebilir misiniz rica etsem?

Merhaba hocam ben 1 seneden beri 1 saatlik oynamak için yazıyorum ama destek hep hayır diyor acaba siz bana 1 saatlik deneme kodu verebilir misiniz?

Cografi konum olarak en yakin serverlarimiza konumunuz uzak ama iyi bir internet baglantiniz var ise 3 saat ucretsiz deneme icin [email protected] a kisa bir mail yazarak talep edebilirsiniz:

Soyle belirtin, Karaman sehrindeyim bana 3 saatlik ucretsiz deneme surumu vermenizi rica ediyorum. seklinde...

Herhangi bir sorun yasarsaniz bana ulasin..
Ben de yazabilir miyim kod için? Artık Boosteroid kod vermiyormuş, siz yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı