Boot Camp "Windows 7'yi veya daha yeni sürümü yükle veya sil" seçilmeme sorunu

Y.A.M.A.N

Hectopat
Daha fazla  
iMac 2013 Late 27inc bilgisayarım var. Windows yüklemek istiyorum, internetten videolara baktım ve iso dosyasını indirdim ve bootcampda ilk işlemleri yaptım. Windows destek yazılımını falan yükledim ama fotoğrafta da belirttiğim gibi en alttaki seçeneği seçemiyorum seçilmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Resmi 2017-07-02 22.05.04.png

Son düzenleyen: Moderatör:
En son seçeneği ne için kullanacaksınız ? Alternatif bir çözüm önerebilirim.

En üst seçenek de ki tik işaretini kaldırırsan sorunun çözülecekdir.
Daha sonra boş bir minimum 4GB bir usb takıp bootcamp indirip içine atmasını bekliceksin.
Daha sonra tekrar aynı yerden en alt seçenekde tik işaretini bırakarak kuruluma geçebilirsin.

Anladığım kadarıyla yanlış anladıysam düzelt lütfen, hali hazırda bir İmac'in var ve sen ona windows yüklemek istiyorsun doğru mudur? @Y.A.M.A.N

Eğer yapmak istediğin bahsettiğim şekilde ise Paralells Desktop'u kullanmanı öneririm.

Herhangi bir Partition yazılımı ile Windows'a yer ayır NTFS olarak. Sonra normal sistem için hazırlanan bir Windows yazılı USB'i iMac'e takarak yüklemeye başlayabilirsin.

Anladığım kadarıyla yanlış anladıysam düzelt lütfen, hali hazırda bir İmac'in var ve sen ona windows yüklemek istiyorsun doğru mudur? @Y.A.M.A.N

Eğer yapmak istediğin bahsettiğim şekilde ise Paralells Desktop'u kullanmanı öneririm.
Dediğini denedim ama PC RAM'leri %100 kullanamıyor ve buda bana zarar veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı