Boot dosyalarının eksikliği nasıl kontrol edilir?

Playstor

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bıraktı

24.02.2023
Meslek
Bıraktı 24.02.2023
Arkadaşlar Steam'den bir oyun yükledim şimdi ben bu oyunu önceden yüklediğimde sebebi o mu bilmiyorum boot dosyaları bozulmuştu, şimdi yeniden başlatmaya korkuyorum. Ben nasıl bunlarda sorun var mı diye kontrol ederim? Boot dosyaları olan birisi dosyanın fotosunu atabilir mi kontrol için? SFC komutu çalışır mı ama bilgisayardaki Windows 8.1 performance Edition ve KMS ile etkinleştirilmiş eğer Win Update gerekirse bende yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece dosyaları teyit etmek istiyorsanız: sfc /verifyonly
Hem dosyaların teyit edip ve gerekirse tamir edilmesini isterseniz: sfc/scannow
komutlarını kullanabilirsiniz.

Sadece dosyaları teyit etmek istiyorsanız: SFC /verifyonly
Hem dosyaların teyit edip ve gerekirse tamir edilmesini isterseniz: sfc/scannow
Komutlarını kullanabilirsiniz.

Şöyle ben Windows'un başka kişilerin yaptığı bir versiyonu kullanıyorum bundan dolayı Windows Update kapalı zaten çalışmıyor sorun olmaz değil mi?

Şöyle ben Windows'un başka kişilerin yaptığı bir versiyonu kullanıyorum bundan dolayı Windows Update kapalı zaten çalışmıyor sorun olmaz değil mi?

Sorun olacağını zannetmiyorum hocam. Denedikten sonra bir sorun yaşarsanız mesaj yazın,yardımcı oluruz.

Sorun olacağını zannetmiyorum hocam. Denedikten sonra bir sorun yaşarsanız mesaj yazın, yardımcı oluruz.

Tamam eğer başka zaman ihtiyacım olursa söylediklerinize bakacağım sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı