Boot menüsünde System gözükmüyor

mrmslm22

Picopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba aranıza yeni katıldım sizlere şöyle sorunumu anlatayım bilgisayarım aniden kapandı ve tepki vermemeye başladı 2 gün sonra Power SW yerine cımbızla dokundum ve bilgisayar açıldı. Normalde Boot menü yerinde 2 tane sistem olmasına rağmen şimdi 1 tane bozuk sistem var. Ne yapsam çözebilirim? İsterseniz fotoğraf veya video atabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Hoş geldiniz hocam. Boot Loader hasar görmüş olabilir. Elinizde kurulum USB'si varsa, takıp deneyin.

Hocam, bir arkadaşınız veya bilgisayarcıya gidip hazırlayabilirsiniz. Elinizde mutlaka bulunması gereken bir şey.

Hocam, bir arkadaşınız veya bilgisayarcıya gidip hazırlayabilirsiniz. Elinizde mutlaka bulunması gereken bir şey.

Haklısınız ama maalesef şu an mevcut oturuduğum bölgede corona virus vakaları en fazla bu yüzden dışarı çıkmaya korkuyorum ve bilgisayara çok ihtiyacım var canlı dersler için sizce farklı bir çözümü yok mudur?

Olabilir hocam. Fakat bilmiyorum. Arkadaşlar da baksınlar.

Haklısınız ama maalesef şu an mevcut oturuduğum bölgede corona virus vakaları en fazla bu yüzden dışarı çıkmaya korkuyorum ve bilgisayara çok ihtiyacım var canlı dersler için sizce farklı bir çözümü yok mudur?
Ben otg ve usb bellek ile sistem boot etmiştim.
Play store'dan Rar uygulamasını indirip iso dosyasının içerisindeki sistem dosyalarını usb belleğe kopyaladım usb belleği bilgisayara taktığımda boot etti.
Sadece Uefi bios ile çalışıyor bu yöntem çünkü android sistemin ntfs desteği yok.

Son düzenleme:
Durum şu şekilde.
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler hard disk teki serial ata kablosu kırılmış o yüzden bu hatayı veriyormuş :)

Dosya Ekleri

• IMG_20210303_162333.jpg
    IMG_20210303_162333.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20210303_162310.jpg
    IMG_20210303_162310.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı