Çözüldü Bootcamp Silinen Macbook'ta Tekrar macOS Nasıl Yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

c.t

Hectopat
Daha fazla  
Beyler Bootcamp ile Windows kurarken yanlışlıkla OSX bölümünü sildim. Şu an sadece Windows var Macbook'ta. Tekrardan OSX nasıl yüklerim?

Son düzenleme:
Sistemle uyumlu macOS sürümünü indirip USB'ye Transmac ile yazıdırıp kurulum yapabilirsin veya sistem açarken gerekli tuş kombinasyonu ile format atabilirsin.
Teşekkür ederim claus. Bugün başımın belası oldu ama halletim. Kendimin olsa sıkıntı yoktu ama dalgınlıkla arkadaşınkini silmiştim.

Yok. Normalde flash bellege sistemi online indirip daha sonra sıfırdan kurulum yapmayı planlıyordum. Ama çok yavaş indiriyordu, haliyle flash bellek de yavaştı. 5-6 saat gösterince başka bir arkadaşın Time Machine yedegi varmış onu buldum. Onun yedeğiyle sistemi başlattım. Daha sonra arkadaş kendisi online sıfırlamış o yedegi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı