Bootmgr eksik

BIOS üzerinden Removable Device yerine diskinizi önceliğe alın. Hatayı almaya devam ederseniz disk imajı mevcutsa başlangıç onarma veya "sfc /scannow" komutu deneyin.

Başka çalışan herhangi bir PC den Windows 7 BootManager indir yaz internete indikten sonra bir USB ye at sonra kendi PC ne tak BIOS tan "Harici Bellekten içeri aktar" seçeneğine bas (ingilizcesini bilmiyorum) Sonra indirdigin dosyasi seç sonra Save and Quit de Ve PC yi yeniden başlat ben kendi sorunumu böyle çözdüm umarım işine yarar :)

BIOS üzerinden Removable Device yerine diskinizi önceliğe alın. Hatayı almaya devam ederseniz disk imajı mevcutsa başlangıç onarma veya "sfc /scannow" komutu deneyin.
1st boot device Removable Device ancak ben bunu HDD'ye alırsam düzelir mi? Benim pek bilgim ama sizin dediğiniz gibi Removable Device diye bıraktım. Aynı sorunu alıyorum, cihaz aynı şekilde bootlamıyor.
En başta HDD'yi boot menüsünde önceliğe alın. Sorun devam ederse Windows 7 ISO'su yazdırılmış flash bellek takın, ondan boot edin ve Windows'u tamir edin.
Peki, HDD başa alacağım.
1st boot device Removable Device ancak ben bunu HDD'ye alırsam düzelir mi? Benim pek bilgim ama sizin dediğiniz gibi Removable Device diye bıraktım. Aynı sorunu alıyorum, cihaz aynı şekilde bootlamıyor.

Peki, HDD başa alacağım.
HDD başa aldım, hata aynı. Windows 7 ISO dosyası için başka bir cihazdan almam lazım. Telefondan ISO dosyasını bilgisayara aktaramaz mıyız?
Komutlara nasıl geçebilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı