Borderlands 2 "Cannot find Game executable to launch." hatası

Özgür Kara

Hectopat
Herkese iyi hafta sonları. Arkadaşlar birçoğunuzun hatırlayacağı üzere Epic Store bir ara Borderlands 2'yi ücretsiz vermişti. Ben de oyunsuz günlerde kendisine bir şans verip oynamak için bugün oyunu indirdim. Oyunu açtım, tam ana menüye girerken oyundan attı ve bir daha oyuna giremedim. Play dediğimde şöyle bir hata ile karşı karşıya kalıyorum "Cannot find Game executable to launch. Closing..." Epic Store'da dosya doğrulama işlemi yaptım fakat her doğrulama işlemimden bir hata kodu verdi ve yükleme başarısız dedi. Kütüphanede baktığımda üzerinde onar yazısı gözüküyor ama onarmaya çalıştığımda da yükleme başarısız diyor. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cannot find Game executable to launch. Closing... Bu şey anlamına geliyor oyunu başlatmak için exe bulunamadı yani oyunun exesi yok veya silinmiş olabilir.

Cannot find Game executable to launch. Closing... Bu şey anlamına geliyor oyunu başlatmak için exe bulunamadı yani oyunun exesi yok veya silinmiş olabilir.
Ben hiç bir şeyi silmedim tabi ama şöyle bir şey oldu oyunu ilk açtığımda windows güvenlik duvarı uyarı verdi klasik bilirsiniz bazı programları açmayı çalışınca bu tarz bir uyarı verir. Tam sorun yok devam et diyeceğim anda o güvenlik duvarı ekranı kendi kendine kapandı. Oyunun olduğu dosyada exe yok ama launcher duruyor. Ekstra bir antivirüs programı kullanmıyorum.

Ben hiç bir şeyi silmedim tabi ama şöyle bir şey oldu oyunu ilk açtığımda windows güvenlik duvarı uyarı verdi klasik bilirsiniz bazı programları açmayı çalışınca bu tarz bir uyarı verir. Tam sorun yok devam et diyeceğim anda o güvenlik duvarı ekranı kendi kendine kapandı. Oyunun olduğu dosyada exe yok ama launcher duruyor. Ekstra bir antivirüs programı kullanmıyorum.
Antivirüs silmiş, dosyaları doğrulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı