Çözüldü Borderlands 2 her açıldığında görevin en başına atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alperen4ever

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 buçuk saattir oyunu oynuyorum ama oyunu her kapatıp yeniden açtığımda görevin en başına atıyor. Böylece her oyunu açtığımda 30 dakikalık kısmı yeniden oynamak zorunda kalıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Söylediklerinizi yaptım fakat oyunun save sisteminde bir sıkıntı var gibi görünüyor. Oyun her geçtiğim bölümde değil de haritanın başında ve sonundaki iki noktada save alıyor gibi. Yine de yardımınız için teşekkür ederim.
Windows tuşuna basın, cmd yazın. Sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın.
cd C:\Kullanıcılar\<kullanıcıadınız>\Belgelerim

<kullanıcıadınız> yazdığım yere kendi kullanıcı adınızı yazın. < ve >'i silin tabii ki.

Sonrasında

cacls . /t /e /c /p <kullanıcıadınız>:F
şeklinde 2. komutu girin. Bilgisayarı yeniden başlatın ve 5-10 dk oynayın, oyundan çıkın, yeniden girin, sonucu buraya yazın.
Antivirüsünüzden kaynaklı bir sorun olabilir mi? Windows arama çubuğuna Denetimli Klasör Erişimi yazıp açık olup olmadığını kontrol eder misiniz?

<kullanıcıadınız> yazdığım yere kendi kullanıcı adınızı yazın. < ve >'i silin tabii ki.

Sonrasında

şeklinde 2. komutu girin. Bilgisayarı yeniden başlatın ve 5-10 dk oynayın, oyundan çıkın, yeniden girin, sonucu buraya yazın.

Söylediklerinizi yaptım fakat oyunun save sisteminde bir sıkıntı var gibi görünüyor. Oyun her geçtiğim bölümde değil de haritanın başında ve sonundaki iki noktada save alıyor gibi. Yine de yardımınız için teşekkür ederim.

Sonrasında

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı