Borderlands 2 vs Starbound

Borderlands 2'yi oynadım ama Starbound'u bilmiyorum.

Arkadaşlarınızla aynı hikayeyi co-op olarak oynayabiliyorsunuz, oyunun kendisinde 4, DLC ile satın alabileceğiniz 2 yani toplam 6 karakter var. Bu karakterlerin de ayrı ayrı özellikleri var. Ayrıca karakterleri güçlendirebiliyorsunuz. Bence; Grafikleri yeterli, hikaye konusunda yeterli, harita olarak da yeterli ve çok fazla silah bulunmakta. Oyuna saatlerinizi vermeniz gerekebilir çünkü oyunun oynanış süresi çok uzun.

Son olarak ben oyunu öneririm ama çoğu kişi Borderlands'i sevmiyor. Sanırsam sebebi bol çatışmayla geçmesi böylece de sıkılıyorlar. Ben keyif alarak oynadım.

Az önce açılıp açılmadığını denemek için Torrent'den indirmiştim (afedersiniz sadece denemek için)ve ekran tamamen siyah Borderlands 2 alacağım.

İki oyunun birbiriyle hiçbir alakası yok. O yüzden bir kıyaslama yapmak mümkün değil. Hangi oyun türünü daha çok seviyorsanız ona yönelmeniz daha doğru bir karar olacaktır. Ben Borderlands 2'yi uzun saatler oynadım ve oldukça beğendim. Eğer alacaksan Handsome Collection paketini almanı şiddetle tavsiye ederim. İndirim oranı aşırı yüksek olduğu için cüzi bir miktara oyunun tüm içeriğine sahip oluyorsun.

Starbound'u hiç oynamadığım için Borderlands 2 diyorum. Hikayesi, atmosferi, çılgınlığı çok güzel grafikleri gerçekçi olmasa da. Yanınızda oynayacak arkadaşınız var ise daha güzel olur. Ana karakterim Salvador öneririm. Bunu bırakmadan gitmem :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı