Oyun Borderlands 3 30 TL!

MustafariaL

Decapat
Daha fazla  
Oyunun ana fiyatı 310 TL bandında şu an ise indirimde 30 TL. Oyunun zam alacağını düşünüyorum çbir bakın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ana fiyatı 310 TL bandında şu an ise indirimde 30 TL. Oyunun zam alacağını düşünüyorum çbir bakın derim.
Oyunu özetlermisiniz?

Oyunu özetlermisiniz?
Oyunda içerik çok olduğu için hangi kısa özet olsa bi' yeri eksik kalır.
Kısaca Looter Shoter, yani Map'lerde görev yapıp gezerken etraftaki yabancı kuvvetleri (düşman çeşiti çok) temizlerken bir yandan da etrafta görülecek ya da gizli (değerli eşya barındıran) sandıklardan eşyalarımızı geliştiriyor, daha iyi silahlar ya da ekipman ediniyoruz. Etrafı temizledikçe vuruş tarzımıza veya kullandığımız ekipmana göre Xp alıyor, seviye atladıkça karakterimizi kasıyoruz. Farklı özelliklere sahip karakter seçip oyuna öyle başlıyoruz.

Yani böyle anlatınca çok yavan geldi ama silmek de istemedim. Zamanında 100 liraya almıştım, hakkını veriyor. 30 liraya denemek için bile alınır. DLC'ler çok bir şey katmasa da bu tarz looter shoter seven biriyseniz GOTY versiyonuna kesin bakın derim.

YouTube ile oynanış videolarına bakmanız daha iyi olacaktır.

Bu fiyatın daha zamlanacağını sanmıyorum ama 2K her şeyi yapabilir. Eski bir oyun ayrıca...

Yeni konular

Geri
Yukarı