Oyun Borderlands 3 Steam'de 30 TL

Hocam hangi siteden bakıyoruz oyunların fiyatlarına.
Steam DB den. Hangi oyunun paketlerine bakıcaksanız oyunun yanında ''Packages'' oluyor oradan seçtiğinizde görebiliyorsunuz.

Screenshot_3.png

İndirim zamanı bazı paketleri uçurmalarına kıl oluyorum. Şimdi de ultimate paket yok. Yoksa ben mi göremiyorum.

Evet hocam kaldırmışlar. Daha komik olan şey ise onun indirim oranı %73. Ana oyun %90 Super Deluxe %85 iken o %73. Komik yani. 😀

Evet indirim oranı deluxe kadar olsa ve kütüphane de gözükse mükemmel olurmuş. Bir de koleksiyonunuzu tamamlayın seçeneği çıkmaması da ayrı saçmalık, şimdi deluxe alsam ana oyuna tekrar para vermiş olacağım ama season pass tekil fiyatından daha ucuz olduğu için mantıklı da gözüküyor.

Evet indirim oranı Deluxe kadar olsa ve kütüphane de gözükse mükemmel olurmuş. Bir de koleksiyonunuzu tamamlayın seçeneği çıkmaması da ayrı saçmalık, şimdi Deluxe alsam ana oyuna tekrar para vermiş olacağım ama season Pass tekil fiyatından daha ucuz olduğu için mantıklı da gözüküyor.

Season Pass 2 sadece skin veren abuk subuk bir DLC hocam. Ben sadece Super Deluxe Pack aldım birçok DLC'yi veriyor. Tavsiyem de odur.
Şu DLC'leri veriyor hocam;

Screenshot_1.png

@Mamix20 Öğrenmenin yaşı yok, bilgilendirme için teşekkürler. Dijital deluxe gibi bir paketmiş. Ayrıca ben de Director's Cut paketi de varmış. Satın almamış olmama rağmen nereden nasıl geldi, hiç hatırlamıyorum.

Bu fiyata alınır. Almadan önce Epic Games kütüphanenizi kontrol edin çünkü daha önce bu oyun ücretsiz verilmişti.

Geri
Yukarı