Borderlands 3 fazla sistem kullanıyor

Maxen

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaştığım oyun videomda sistemi çok fazla kullanması normal mi? Ayarlar 1080p Ultra.
RX 5500 XT 8 GB.
Ryzen 3 3100 O.C yok.
2x8 3200 MHz.
Oyunu ilk açtığımda 10 dakika boyunca 15.5 GB RAM kullanıyordu. İşlemci kullanımından oyun başta darboğaza bile girdi diyebilirim. O kadar oyun oynadım böylesini görmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaştığım oyun videomda sistemi çok fazla kullanması normal mi? Ayarlar 1080p Ultra.
RX 5500 XT 8 GB.
Ryzen 3 3100 O.C yok.
2x8 3200 MHz.
Oyunu ilk açtığımda 10 dakika boyunca 15.5 GB RAM kullanıyordu. İşlemci kullanımından oyun başta darboğaza bile girdi diyebilirim. O kadar oyun oynadım böylesini görmedim.

Tabii normal bir durum bu, oyun sistemin tüm kaynaklarını sömürür, daha iyi FPS alsın diye.

CPU 1 ve 5'de işlemci %100. Darboğaz var ilginç bir durum. Ama oyunu akıcı bir şekilde oynatıyor. Başka oyunlarda oluyor mu ?

Tabii normal bir durum bu, oyun sistemin tüm kaynaklarını sömürür, daha iyi FPS alsın diye.
Hocam biliyorum.😅 Acaba borderlands ile alakalı bir durum mu 15.5 GB kullanım hangi oyunda gördünüz. Birde işlemcim sanırım yetmiyor. (4C/8T)

CPU 1 ve 5'de işlemci %100. Darboğaz var ilginç bir durum. Ama oyunu akıcı bir şekilde oynatıyor. Başka oyunlarda oluyor mu ?
Hayır olmuyor, yanlız bu oyunda yapıyor.

R5 2600 ve RTX 2060 ile oynayıp bitirmiştim bu oyunu hatta yayın yapmıştım Twitch üzerinden bir sıkıntı olmamıştı. Yalnız hiç bakmadım bu değerlere oyun oynarken.
Ekran kartı gayet yeterli ve badass'ta rahat 60 fps vericektir. İşlemci'nin de darboğaz olması çok zor benimkinden daha rahat besleyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı