Borderlands nasıldır?

luckluckii

Hectopat
Borderlands nasıl bir oyun? Almayı planlıyorum ama sorularım var. Öncelikle bu oyun sadece multiplayer mi? Single Player bölümü var mi? Oyun Destiny gibiyse almayacagim. Destiny 1-2 de Single Player bölümü var ama cihaz illa internete bağli olmak zorunda. Yoksa acilmiyordu. Eger Borderlands de oyleyse almayacagim. Ben oyunu, cihaz internete bagli olmadan oynamak istiyorum. Eger istedigim gibiyse gidip bir, iki ve ucuncu oyunu alacagim da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğüm kadarıyla Borderlands 1 biraz sorunlu bir oyun. O paranın hakkını vermiyor. Borderlands 2 Handsome Edition tam parasının karşılığını veren bir oyun. BL kendine ait çizgi filmsi bir stile sahip. Sürekli level alma ile, loot ile ve karakteri daha güçlü yapma ile uğraşıyorsun. Sadece hedeflediğin bir silahı farmlamak bile apayrı bir zevk. Borderlands 3'ün hikayesi biraz tırt. Oyunun kendisi güzel ama. Karakterler ilginç ve eğlenceli. Her karakter akılda kalıcı ve introları biraz çılgın olduğu için etki bırakıyorlar. Serinin en iyi oyunu 2 diyebilirim. Bunun dışında Pre-sequel Handsome Edition içinde geliyor. Pre-sequel de Borderlands 2 hikayesiyle baya paralel. Borderlands 2 hikayesinin öncesini anlatıyor. Oyunun hem multi, hem de single modu var. İnternet bağlantısı zorunlu değil.

Bu arada BL 2 Handsome Edition en az 2 kere giveaway olarak bedavaya dağıtıldı bu yıl içinde. Keşke alsaymışsın.

Bazen açılır bazen açılmaz ne halt etti belli değil , açılır açılmasına da loot kaybı oluyor , bulduğun nadir silahlar kayboluyor , insanın canını sıkıyor sabrın var sa olabilir ,bazen int.. kesilince ana ekrana atar int... Gelinceye kadar bekletir , bazen de açılır oynarsın hiç loot kaybetmezsin senin anlayacagin ne yaptığı belli değil .

Bazen açılır bazen açılmaz ne halt etti belli değil , açılır açılmasına da loot kaybı oluyor , bulduğun nadir silahlar kayboluyor , insanın canını sıkıyor sabrın var sa olabilir ,bazen int.. kesilince ana ekrana atar int... Gelinceye kadar bekletir , bazen de açılır oynarsın hiç loot kaybetmezsin senin anlayacagin ne yaptığı belli değil .
Anladigim kadari ile internet olmadan bile singleplayer oynanmiyor. Sagolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı