Boris FX sitesine üye olmak ücretli midir?

anasadre

Centipat
Daha fazla  
Çok önceden video editleri yapardım Sony Vegas üzerinden. Tabii ki crack kullanıyordum ve boris FX'ten bir ara Sapphire kullandığımı hatırlıyorum. Ama video üzerinden kullanmıştım sanırım herhangi bir ödeme yöntemi kaydetmedim ve ücret ödemedim. Ama siteye kayıtlı olduğum için arada etkinlikleriyle alakalı mailler geliyor, bu yüzden merak ettim. Sadece sitelerine üyeliğim var, bunun için hiçbir şekilde ücret alınmaz değil mi? Hesaba girebilirsem kapatacağım zaten de.

Maillerin altında unsubscribe linki olur, oradan artık istemiyorsanız mail aboneliğinden çıkabilirsiniz.

Maillerin altında unsubscribe linki olur, oradan artık istemiyorsanız mail aboneliğinden çıkabilirsiniz.

Evet evet biliyorum, bir ara rahatsız olduğum için mail engellemesi de yapmıştım. Sadece bir ücreti olup olmadığını merak ediyorum. Sadece siteye üyeyim diye bir ücret tahsil edilemez değil mi?

Evet evet biliyorum, bir ara rahatsız olduğum için mail engellemesi de yapmıştım. Sadece bir ücreti olup olmadığını merak ediyorum. Sadece siteye üyeyim diye bir ücret tahsil edilemez değil mi?
Kart bilgilerinizi girmediyseniz ve ücretli bir abonelik yapmadıysanız sorun yok. 😇

Geri
Yukarı