Borsa için Akbank kullanılır mı?

Teknoyms

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Ben normalde borsa işlemlerim için VakıfBank kullanıyorum ama babam adinada hesap açacağım. Akbank kullanan var mı yıllık ücret veya bakım ücreti kesiyor mu? Halka arz için tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraatte bakim-isletim ucreti yok diye biliyorum.

1714247210180.png

Diger bankalardan Yapı Kredi kullanmistim. Tam hatirlamiyorum ama ziraate gore daha rahat kullanimi vardi. Ziraat ucret almiyor ama uygulamanin kullanimi ugrastirici biraz. Halka arza katilmak icin Ziraat Mobil'den basvuruyorsun. Banka uygulamasi olan Ziraat Mobil. Aldığın hisseyi satmak icin Zborsa uygulamasini kullanman gerek. Zborsa da satistan 2 gun sonra Zmobile girip borsa hesabindan para cek diyorsun. O sekilde hesabina para geciyor.

Son düzenleme:
Bende Vakıfbank'tan halka arz için kullanıyorum bakım ücreti vs almadı sadece birkaç kez MKK ücreti kesmiş. Siz beni anladınız 2 hesaptan katilmak istedim ama halı hazirda banka hesabı varken yenisini açmak istemedim.

Az once hesapta 4 TL kalmis onu gonderdim kabul etti.

O olabilir, onu bilmiyorum.

Bende Vakıfbank'tan halka arz için kullanıyorum bakım ücreti vs almadı sadece birkaç kez MKK ücreti kesmiş. Siz beni anladınız 2 hesaptan katilmak istedim ama halı hazirda banka hesabı varken yenisini açmak istemedim.
Aynı kişi üzerine mi?

Çok saçma hocam bence yatırımın küçüğü büyüğü olmaz.
Aynı kişi üzerine mi?
Yok hocam konuda dedim zaten babam için açmak istedim hali hazırda Akbank kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı