Çözüldü Borsa İstanbul senetleri üzerinde kaldıraç nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yapı Kredi erol hocam.

Yapı Kredi uygulamasından bankaya gitmeden viop hesabı açılıyormuş. Açtıktan sonra normal hisse alır gibi kaldıraç vs ayarlayıp alıyorsun. Bu videoyu bulabildim aşağı yukarı sende de aynıdır. Adım erol değil bu arada Ünal Gürelin filmdeki adı:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Viop hesabı ile oluyor diye biliyorum fakat risk ödül oranını iyi ayarlamanız lazım biraz tehlikeli bir alan.
Riskin farkındayım da bulamadım ya. Senetlere sanırım Kaldıraç açamıyoruz. Bilgisi olan varsa yazarsa çok güzel olur. Forex'te de değildi diye hatırlıyorum.

Riskin farkındayım da bulamadım ya. Senetlere sanırım kaldıraç açamıyoruz. Bilgisi olan varsa yazarsa çok güzel olur. Forex'te de değildi diye hatırlıyorum.

Ziraatte viop var fakat her hissede olmuyor hatta bankadan bankaya değişiyor da olabilir. Hangi bankadaysanız ona göre bakalım.

Yapı Kredi erol hocam.

Yapı Kredi uygulamasından bankaya gitmeden viop hesabı açılıyormuş. Açtıktan sonra normal hisse alır gibi kaldıraç vs ayarlayıp alıyorsun. Bu videoyu bulabildim aşağı yukarı sende de aynıdır. Adım erol değil bu arada Ünal Gürelin filmdeki adı:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı