Borsa öğrenmek kripto para alım satımında işe yarar mı?

RichShinobi

Femtopat
Kripto para alım satımına başlamak istiyorum ancak bu konuyla ilgili en ufak bilgim yok ve nasıl öğreneceğimi merak ediyorum.
Borsa öğrenmek kripto para alım satımında işime yarar mı?
Kripto para alım satımını öğrenmek için tavsiye edebileceğiniz kitap, eğitim, YouTube kanalı var mı?

Kripto para alım satımına başlamak istiyorum ancak bu konuyla ilgili en ufak bilgim yok ve nasıl öğreneceğimi merak ediyorum.
Borsa öğrenmek kripto para alım satımında işime yarar mı?
Kripto para alım satımını öğrenmek için tavsiye edebileceğiniz kitap, eğitim, YouTube kanalı var mı?
YouTube da kripto emre diye kanal var. Twitter ve telegram aktif olarak kullanıyor. Bakabilirsiniz.

Kripto para Türkiye'de resmi olarak yasal değil ama resmi olarak yasakta değil. Olurda bir yere para kaptırırsanız almak için hukuki bir yol bulamayabilirsiniz.

Ama borsa öğrenin borsa tecrübeniz artıkça hisse, emtia, döviz alımı satımı yaparak iyi paralar kazanma şansınız var.

YouTube'da binbir çeşit kanal var ama bu işi dört dörtlük bilmek her zaman çok para kazanacağınız anlamına gelmiyor.

Haber akışlarını ekonomiyi iyi takip etmek gerekiyor.

Kripto ile başlayan YouTube kanalları falan bana pek güven vermiyor açıkçası. :D
Ama tavsiyenize uyup bir göz atacağım.
Bende bu konuda bilgisizdim. İşin temelini öğrenmek için YouTube da sayısız videolar izledim. Şuan sadece bu kanalı takip ediyorum.
Tavsiyem iyice araştırıp ona göre hareket edin.

Bende bu konuda bilgisizdim. İşin temelini öğrenmek için YouTube da sayısız videolar izledim. Şuan sadece bu kanalı takip ediyorum.
Tavsiyem iyice araştırıp ona göre hareket edin.
Size bir iki soru daha sormak istiyorum. Öncelikle siz kripto para alım satımı yapıyor musunuz ve bu işte bir miktar para kazanmak için çok fazla vakit ayırmak gerekiyor mu yani para kazanmak için günde 5 saat, 8 saat gibi süreler ayırmak mı lazım?

Size bir iki soru daha sormak istiyorum. Öncelikle siz kripto para alım satımı yapıyor musunuz ve bu işte bir miktar para kazanmak için çok fazla vakit ayırmak gerekiyor mu yani para kazanmak için günde 5 saat, 8 saat gibi süreler ayırmak mı lazım?
Öncelikle şunu belirtmek isterim. Bu işi adam akıllı bilmiyorum. İzlediğim videolardan anladığım kadarıyla birşeyler yapmaya çalışıyorum, zaman ayırma konusunda bişey diyemem. Yukarıda da yazdığım gibi iyice araştırmadan bu işe başlamayın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı